Aktualne ceny w wypożyczalniach samochodowych

Ile kosztuje w chwili obecnej wynajęcie samochodu z wypożyczalni? To oczywiście zależy od kilku czynników. Na cenę w wypożyczalniach największy wpływ ma region w jakim ona działa i ceny u lokalnej konkurencji. Wypożyczenie auta w dużym mieście będzie droższe niż wypożyczenie takiego samego pojazdu w małej miejscowości.

Dobre ceny w wypożyczalniach w Gorlicach

wypożyczalnia samochodów gorliceJeśli musimy wypożyczyć samochód a mieszkamy w naprawdę dużym mieście to zastanówmy się, czy po auto nie opłaci nam się pofatygować do jakiejś mniejszej miejscowości położonej oczywiście po sąsiedzku. Na takiej fatydze można sporo zaoszczędzić, zwłaszcza jeśli chce się wypożyczyć samochód na dłużej. Aktualne ceny, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Gorlice to około osiemdziesięciu złotych za mały miejski samochód wynajęty na dobę. Przy wynajmie tygodniowym odliczony zostaje rabat w wysokości trzydziestu procent. Za większe auto w segmencie B w Gorlicach zapłacimy sto złotych za jedną dobę. W dużym mieście obok za taki sam samochód musimy zapłacić około dwustu złotych za jedną dobę wynajmu. Dlatego właśnie trzeba się zastanowić, czy nie lepiej po samochód pofatygować się do położonej w promieniu kilkudziesięciu kilometrów wypożyczalni w mniejszym mieście. Bo jak się dobrze policzy ceny w lokalnych wypożyczalniach i ceny w małym mieście po sąsiedzku to się okaże, że oszczędności mogą być całkiem spore. Przy tygodniowym najmie można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Załóżmy, że mieszkamy w dużym mieście. Wynajęcie auta na tydzień będzie kosztować około tysiąca złotych. Za dokładnie taki sam samochód i taki sam okres wynajmu w mniejszym mieście zapłacimy o połowę mniej. Po kilkaset złotych oszczędności opłaci się pofatygować nawet kilkadziesiąt kilometrów w jedną stronę.