Album o sztuce w prezencie dla architekta

album polska sztuka XX wieku

Niedługo moja córka ukończy architekturę. Od dłuższego czasu zastanawiam się co mogłabym jej z tej okazji podarować. W końcu poświęciła tym studiom tyle czasu, nieprzespanych nocy i czasami łez, że zasługuje na nagrodę. Wymyśliłam, że podaruje jej biżuterię oraz coś co jest związane z jej kierunkiem studiów. 

Polska sztuka – album w prezencie

album polska sztuka XX wiekuWiem, że moja córka interesuje się sztuką. W końcu po to poszła do Akademi Sztuk Pięknych. Chociaż jako kierunek wybrała architekturę, to i tak sztuka cały czas jest w jej sercu. Stwierdziłam, że w takim razie postaram się o coś co na pewno jej się spodoba. Wpisałam w internet zapytanie album polska sztuka XX wieku. Wyskoczyło mi sporo wyników. Wypisałam sobie pięć najlepszych według mnie propozycji, sprawdziłam ich dostępność w księgarni i wybyłam na zakupy. Wiem, że moja córka uwielbia twórczość XX wieku. Interesują ją malarze, jak i budynki. Postanowiłam znaleźć taki album, w którym będzie miała to wszystko zawarte. Mam nadzieję, że mi się uda. Nie znam się niestety na sztuce, ani architekturze. Jestem tylko prostą szwaczką, więc mam nadzieję, że to co wybiorę mojej córce w prezencie to jej się spodoba. Trafiłam do ekstra księgarni, w której znalazłam wszystkie pozycje z mojej listy. Pani, która mnie obsługiwała, gdy usłyszała o co chodzi sama doradziła mi jeszcze dwa albumy na temat polskiej sztuki oraz kultury w XX wieku. Jeden z nich spodobał mi się szczególnie, więc postanowiłam go zakupić. Uważam, że jest w nim wszystko co chciałam plus jeszcze dodatkowe ciekawostki. 

Moja córka była zachwycona prezentem. Mówi, że chciała sama zakupić sobie ten album, ale zawsze miała jakieś pilniejsze wydatki. Zestaw biżuterii również jej się spodobał, ale to książką była zachwycona. Uważam, więc, że trafiłam  dziesiątkę.