autoklaw

Autoklaw w przedsiębiorstwie sąsiada

Mieszkamy na osiedlu domów jednorodzinnych. Na przeciwko mieszka Pan Zdzisław, który ma własną firmę i prowadzi ją właśnie u siebie w domu.

Jak wygląda autoklaw w środku?

autoklawMa wydzielony gabinet, do którego wejście jest od garażu. Przed garażem stoi destylarka do wody tuż obok szyldu z nazwą firmy. Do sąsiada to przyjeżdża sporo klientów i w sumie ciągle ktoś kupuje od niego myjki ultradźwiękowe oraz inne towary takie jak na przykład autoklawy. Kiedyś sąsiad był u taty i wyjaśniał mu jak jest zbudowany taki trwały autoklaw i do czego służy. Oczywiście myjka ultradźwiękowa oraz jej zastosowanie także były szczegółowo przez sąsiada opisane.
U nas na osiedlu nikomu w ogóle nie przeszkadza, że u sąsiada jest taki ruch. Ważne, że dobrze sobie radzi i interes mu się kręci. Ostatnio mówił, że na rynku pojawiła się nowa destylarka do wody i jedzie ją kupić, żeby wypróbować zanim wprowadzi ją do swojej oferty sprzedażowej. Jeżeli chodzi o żonę sąsiada, to nawet całkiem miła kobieta, ale nie jest aż tak towarzyska jaj jej mąż. Większość czasu spędza z dziećmi czy to w domu, czy na podwórku. Codziennie rano widzę z okna jak wychodzi do pracy. Ona pracuje jako makler giełdowy bo ma służbowy samochód, który jest cały obklejony. Podobno Zdzisława namawiała na jakieś inwestycje, ale sąsiad nie chce się w to bawić i jej powiedział, że wystarczy, że obraca pieniędzmi innych klientów a naszym niech pozwala spokojnie się rozmnażać poprzez jego sprzedaż. Nasz tata to się zaprzyjaźnił z sąsiadem, ponieważ coraz częściej się spotykają i nawet ostatnio Pan Zdzisław by u nas na meczu jak Polacy grali.

Pan Zdzisław to wesoły facet i tata pomyślał, żeby zaprosić go wraz z żoną na ognisko, które robimy z tyłu domu prawie co sobotę. Zastanawiamy się, czy jego żona będzie chciała przyjść.