Baby shower – stanik dla matki karmiącej

Koleżanki przygotowały dla mnie babski wieczór. Zostałam zaproszona do mojej przyjaciółki. Nie wiedziałam, że będą moje ulubione dziewczyny. Koleżanki zorganizowały mi niespodziankę bo jestem w ciąży i niedługo nie będę miała już czasu na takie babskie spotkania.

Bielizna dla karmiących to miły prezent

stanik dla matek karmiącychKoleżanki przygotowały dla mnie sporo prezentów. Najbardziej spodobał mi się biustonosz do karmienia. Sama jeszcze nie zdążyłam go kupić. Koleżanki znają mój gust i wiedzą co mi się spodoba. Zawsze byłam zadowolona z prezentów, które od nich dostawałam. Te są dla mnie wyjątkowe. Bielizna ciążowa to bardzo ważna sprawa dla kobiety po porodzie. Kobieta po porodzie nie zawsze czuje się atrakcyjna. Elegancka bielizna ciążowa na pewno pomoże mi odnaleźć się w nowej sytuacji. Biustonosz dla karmiącej dostałam w trzech kolorach będę mogła je wymieniać. Do tego dostałam także majtki. Cały komplet jest przepiękny. Solidnie wykonany stanik dla matek karmiących powinien być wykonany z dobrego przepuszczającego powietrze materiały. Materiał powinien być wysokiej jakości. Wiele osób na to zwraca swoją uwagę. Biustonosz dla karmiącej musi być łatwy w obsłudze. Biustonosz do karmienia powinno się łatwo odpinać i zapinać. Komfort przy karmieniu dziecka musi być wysoki. Koleżanki wiedziały, że dla dziecka mam wszystko już kupione i pomyślały tylko o mnie. Elegancja bielizna ciążowa została do mnie idealnie dobrana. Dostałam biustonosz do karmienia w kolorze czarnym, czerwonym i różowym. Biustonosz dla karmiącej bardzo mi się podoba i już się nie mogę doczekać aż będę mogła go wykorzystać.

Bielizna ciążowa nie była jedynym prezentem, który otrzymałam. Dostałam także wiele kremów, które przydadzą się dla mojego ciała. Spędziłam z dziewczynami bardzo miłe wieczór i jestem im wdzięczna za taką niespodziankę.