kombinezon na motor dwuczęściowy

Brat pożyczył dla mnie kombinezon na motor dwuczęściowy

Brat ma motor i kilka razy w roku jeździ na specjalne zloty dla motocyklistów. Zloty są organizowane w różnych miejscowościach. Zazwyczaj wybiera się na nie ze swoimi przyjaciółmi. Ja nigdy nie byłam na takim zlocie i brat pierwszy raz zaproponował mi taki wyjazd.

Kombinezon na motor dwuczęściowy jest trochę za duży

kombinezon na motor dwuczęściowyDo tej pory w weekendy pracowałam więc nie miałam takiej możliwości ale ten weekend mam wolny więc postanowiłam się wybrać. Brat ma kask na motor nolan. Ja niestety nie mam odpowiedniego ubrania na motor ale brat powiedział, ze pożyczy od koleżanki, której na zlocie nie będzie. Przywiózł mi do domu kask nolan n21. Koleżanka jest mojej postury więc całe ubranie ma na mnie pasować. Brat ma kask nolan n87 to jest podobno najlepsza firma jeśli chodzi o kaski. Sprawdzony kombinezon na motor dwuczęściowy, który pożyczy od koleżanki jest na mnie trochę za duży. Jednak nie jest to bardzo widoczne. Kombinezon posiada regulację i można go połączyć przez co wygląda jakby był jednoczęściowy. Kombinezon ma fluorescencyjne elementy. Będę widoczna w ciemności. Kombinezon jest elastyczny i bardzo wygodny. Zawsze myślałam, że w takim kombinezonie jest gorąco le tak nie jest. Kombinezon ma zabezpieczenia na łokcie i ramiona. Brat pożyczył też dla mnie buty motocyklowe alpinestars. Buty motocyklowe pasują na mnie idealnie. Koleżanka brata jest chora dlatego nie może jechać na zlot. Na zlocie będą także inne dziewczyny więc na pewno będę się dobrze bawić.

Kilku przyjaciół brata już dobrze znam więc nie będę się nudzić. Prosiłam brata żeby tylko wolno jechał, bo nie wiem czy nie będę się bała. Brat zapewnił mnie, że będzie jechał bezpiecznie i na pewno będę bardzo zadowolona. Zjazd był bardzo fajny, kask i kombinezon wygodne tak samo jak buty. Jestem wdzięczna bratu, że mogłam z nim pojechać.