Cena mebli na wymiar

Z dzisiejszego artykułu dowiecie się tego, co wpływa dokładnie na cenę mebli wykonywanych na wymiar. Poznacie także podstawowe zalety takiego wyboru, oraz ich główną przewagę.

Zalety mebli na wymiar

meble kuchenne na wymiar PoznańPrzede wszystkim meble kuchenne na wymiar Poznań cechuje najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanych materiałów. Oczywiście cena jest odpowiednio większa, jednak większość konsumentów twierdzi, że tego typu meble są jak najbardziej warte swojej ceny. Dlaczego? Na cenę mebli wpływa między innymi wykonanie korpusu szafek, w tego typu meblach wykonany jest on z bardzo grubej warstwy płyty laminowanej, grubość wynosi ponad 16 cm. Dzięki takiemu rozwiązaniu meble są niesamowicie stabilne i solidne, co znacznie zwiększa ich żywotność. Oczywiście w zależności od wielkości naszej kuchni, od ilości szafek czy długości blatów także zależy ostateczny koszt jaki poniesiemy. Jaki front naszych szafek możemy wybrać? Do wyboru mamy na przykład płytę laminowaną, tą która została użyta do stworzenia korpusu szafek, jest to jedna z bardziej ekonomicznych wersji. Najdroższą, jednak najbardziej efektywną opcją są fronty z drewna litego lub fronty fornirowane. Meble tworzone dokładnie pod nasze oczekiwania pozwalają na idealne zaaranżowanie wnętrza naszej kuchni, a nade wszystko kuchnia będzie bardzo funkcjonalna i praktyczna. Na cenę wpływa także wyposażenie tych szafek, ponieważ najprostsza szafka z półkami jest najtańszą opcją, jednak możemy również zdecydować się na nowoczesne rozwiązania takie jak kosze cargo czy systemy narożnikowe. To bardzo funkcjonalne i wygodne rozwiązania, a więc są warte swojej ceny.

Pamiętamy przede wszystkim, że meble na wymiar to naprawdę inwestycja na długie lata, im wyższej jakości materiałów i rozwiązań użyjemy tym dłużej będziemy cieszyć się kuchnią naszych marzeń.