kamera flir

Chcę kupić kamerę flir

Cześć, ma na imię Sławek i chciałbym wam zadać dzisiaj kilka pytań. Generalnie może wydawać wam się to dziwne, ale potrzebna mi kamera termowizyjna. Od zaledwie kilku miesięcy pracuję jako kierowca, zajmuję się transportem.

Solidna kamera flir – problem ze znalezieniem

kamera flirLubię te pracę, ale mam pewien spory a właściwie duży problem z dostrzeganiem tego, co się dzieje po zmroku na drodze. Mam już zamontowaną taką zwykłą kamerę, która miała niby zwiększyć moją widoczność, ale szczerze mówiąc, to nic nie pomaga. Przeczytałem gdzieś ostatnio, że właśnie termowizja może być dobrym rozwiązaniem, być może nie jestem do tego w stu procentach przekonany, ale najbardziej zależy mi na bezpieczeństwie, dlatego też nie ma teraz sensu tego kwestionować, tylko jak najszybciej muszę załatwić, te kamery termowizyjne i mam nadzieję, że to wy mi troszkę w tym pomożecie. Mianowicie, chodzi, o to, że ja kompletnie nie znam się na takim sprzęcie. Przeczytałem tylko gdzieś w Internecie, że kamery firmy Flir, są całkiem dobre i niedrogie, postanowiłem wiec, że właśnie takiej będę szukał, jednak mimo wszystko nadal nie jest to dla mnie łatwe zadanie. Wpisuje ciągle solidna kamera flir i mało, co mi się wyświetla. Stwierdziłem, więc, że może wy mi pomożecie, może wy podpowiecie mi gdzie mam szukać. Słuchajcie, to nie musi być nowy sprzęt, a nawet lepiej byłoby gdyby był używany, w końcu, nie wiem na ile taka kamera termowizyjna okaże się być mi pomocna… Kochani, jeśli wiecie, że ktoś ma i chce sprzedać tego typu sprzęt.

Dajcie mi proszę znać, mam czas do końca przyszłego tygodnia, jednak proszę o waszą jak najszybszą pomoc. Jednak od tego zależy moje oraz innych bezpieczeństwo. Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za chaotyczność wypowiedzi! Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego wieczoru, dobranoc!