chirurgia klatki piersiowej

Chirurgia klatki piersiowej i problemy ze zdrowiem

Cześć muszę wam powiedzieć, że nie jestem w najlepszym nastroju. Kurczę trochę się dzisiaj działo. Pisałam wam wczoraj, że jadę odwiedzić Bydgoszcz, mama dzwoniła, że tata znowu ma problemy z sercem ale nie chce jechać do lekarza, a ja mam na niego największy wpływ.

Chirurgia klatki piersiowej potrzebna od zaraz

chirurgia klatki piersiowej Bez zastanowienia, wsiadłam więc dzisiaj rano w samochód i ruszyłam na Bydgoszcz. Za nim jednak zdążyłam przekroczyć tabliczkę z nazwą mojej miejscowości, dostałam telefon z przedszkola Małgosi, że bardzo boli ją brzuch. Pojechałam po małą do przedszkola i od razu do lekarza, a tam na skierowaniu patrzę, urologia. Małgosia dostała skierowanie do szpitala do Bydgoszczy, podobno czeka ją rehabilitacja urologiczna. Już wcześniej mała miała problemy z pęcherzem, ale przeszła takie porządne leczenie, że myślałam, iż te problemy nie wrócą, niestety myliłam się. W pierwszej kolejności zawiozłam malutką do szpitala, zostawiłam ją z mężem i pojechałam po mojego tatę, ponieważ na dzisiaj miał zaplanowane badania echa serca. Po otrzymaniu wyników, otrzymaliśmy kolejne skierowanie, tym razem napisane na nim było, tania chirurgia klatki piersiowej w Bydgoszczy. Nie wiem ilu lekarzy dzisiaj odwiedziłam, ale wydaje mi się, że znam już wszystkie specjalistyczne gabinety lekarskie na terenie miasta Bydgoszcz. Całe szczęście, że mój tata i Małgosia leżą w jednym szpitalu, mam nadzieję, że szybko wrócą do zdrowia. Widzicie, jednak nieszczęścia naprawdę chodzą parami. Całe szczęście, że z moimi bliskimi nie jest poważnie, parę dni w szpitalu i na weekend znowu powinnam mieć ich w domu.

Ciężki dzień, dużo stresu, biegania i strachu. Zbieram się, ponieważ jadę na noc do mojej córeczki do szpitala, mąż zostanie w domu z moim starszymi dzieciakami. Trzymajcie kciuki za zdrowie moich ukochanych. Cześć.