Ciekawy weekend w świętokrzyskim ze znajomymi

 

Niedługo będą znowu wakacje. W tym orku mamy z mężem pojechać razem ze znajomymi. Oni jeżdżą już z sobą od dawna. A my mamy z nimi pojechać po raz pierwszy. Co prawda już dawno proponowali nam wspólny wyjazd jednak jakoś zawsze mieliśmy inne plany.

Weekend w świętokrzyskim bez dzieci

ciekawy weekend w świętokrzyskimW tym roku stwierdziłam, że bardzo chciałabym w końcu spędzić trochę czasu także z nimi. Jednak od kiedy mamy dzieci coraz rzadziej się spotykamy. A kilka dni spędzonych bez dzieci i do tego w gronie znajomych chyba wszystkim zrobi dobrze. Zastanawialiśmy się nad tym gdzie byłoby najlepiej jechać. Kolega stwierdził, że dobrze byłoby spędzić ciekawy weekend w świętokrzyskim bo tam zawsze jest co robić. Może i ma rację. Ja w każdym razie nigdy tam nie byłam a bardzo chętnie zobaczyłabym nowe miejsca. Jednak zawsze jest dobrze zwiedzić coś nowego. Znajomy powiedział, że tam na pewno nie będziemy się nudzić bo jest tam tyle atrakcji, że nawet gdybyśmy pojechali tam na miesiąc to pewnie byśmy nie zdążyli wszystkiego zobaczyć. Może gdy się nam tam spodoba to zostaniemy z mężem tam jeszcze dwa dni. Wzięliśmy po prostu trochę więcej urlopu ze względu na to, że dzieci w tym czasie i tak będą u dziadków. Zastanawialiśmy się ze znajomymi jak tam dojechać. I doszliśmy do wniosku, że chyba najlepiej będzie jeśli pojedziemy autobusem lub pociągiem. W sumie na weekend nie potrzebujemy przecież wielu rzeczy także naszych walizek nie będzie przecież dużo.

Ja już w każdym razie nie mogę doczekać się tego wyjazdu. Liczę na to, że się wyśpię i naprawdę dobrze zabawię ze znajomymi. Naprawdę brakuje mi już takich naszych wspólnych wyjść jak kiedyś. Może teraz podczas tego wyjazdu znów poczuję się kilka lat młodsza. Czasem jest naprawdę potrzebny taki wyjazd żeby móc chociażby na niektóre rzeczy spojrzeć z dystansem.