sklep dla niemowląt

Co kupić dla niemowlaka?

Wybrałam się ostatnio odwiedzić dzieci koleżanki. Starszą córkę widziałam już parę razy. Zresztą z moją córką dzieli je zaledwie parę miesięcy także dziewczynki teraz potrafią się naprawdę bardzo ładnie ze sobą bawić. W sumie fajnie, że są na takim etapie, że mogą się chwilę zająć sobą i zabawkami.

Bogato wyposażony sklep dla niemowląt

sklep dla niemowlątMożna przynajmniej usiąść na chwilę i wypić kawę. Co jeszcze wcale nie tak dawno nie było możliwe. Koleżanka urodziła niedawno drugie dziecko i właśnie z tej okazji mieliśmy ich odwiedzić w Warszawie z mężem i córką oczywiście. Dla małej kupiłam dwa kocyki dla dzieci, były po prostu w zestawie, w dwóch podobnych odcieniach. W sumie sprawdzony sklep dla niemowląt jest tak świetnie zaopatrzony, że nawet osoba, która jest bardzo wybredna coś by wybrała. A dla takich właśnie maluszków jest tam naprawdę bardzo dużo rzeczy. W sklepie tym były także nosidełka dla dzieci, ale z tego co wiem koleżanka takie już miała po starszej córce. A, że tamte praktycznie się nie zniszczyły to nie było sensu kupować nowe. W sklepie spodobały mi się także książeczki dla niemowląt także zdecydowałam się kupić taką jedną. Gdy moja córka była niemowlakiem także starałam się kupować jej takie książeczki. I niewiarygodne bo zaledwie dwa lata temu tych książeczek było naprawdę mało. A teraz jest ich bardzo duży wybór. Dla starszej córki kupiona została sprytna plastelina, uważam że to bardzo dobry pomysł na prezent. Moja córka także ma taką plastelinę i potrafi się nią bawić bardzo długo.

 

A to jednak wyjątek aby jakaś rzecz zaciekawiła na dłużej tak małe dziecko. W sumie miałam z rodzina dużo wcześniej pojechać z wizytą do koleżanki. Jednak nasza córka złapała katar i nie chciałam ryzykować by przypadkiem od niej zaraziło się to maleństwo. Teraz już jest wszystko w porządku i w końcu możemy jechać.