renowacja pokryć dachowych

Co nieco o renowacji pokryć dachowych

W każdą niedzielę nasz syn odwiedza nas i jemy wspólnie obiad. Michał jest bardzo dobrym dzieckiem i nigdy nie było z nim żadnych problemów wychowawczych. Po szkole poszedł na studia, które ukończył z wyróżnieniem. Pasją syna od zawsze było malowanie dachów oraz elewacji czy malowanie hal i zdecydował podjąć tego typu pracę.

Jak przebiega renowacja pokryć dachowych?

renowacja pokryć dachowychWiemy z żoną że malowanie dachów sprawia mu wiele radości, dlatego cieszymy się, że spełnia się w pracy. Tej niedzieli Michał był bardzo szczęśliwy. Opowiedział mi, że wykonywał u jakiegoś wymagającego klienta malowanie dachów i świetnie sobie poradził, bo ten klient nawet dał mu więcej pieniędzy. Dostał jak ja to nazywam, napiwek. Michał dużo opowiada o swojej pracy, dzięki czemu i ja dowiaduję się wielu interesujących rzeczy. Na przykład dokładnie wiem jak przebiega dobrze wykonana renowacja pokryć dachowych oraz jaka powinna zostać wybrana farba do dachu, by jego pomalowanie było skuteczne. Syn podłapał takie malowanie dachówki jak był u kuzyna w Krakowie na wakacjach. Mieli wtedy pomagać sąsiadce, która jest starszą osobą i wykonać dla niej malowanie dachu. Syn do dzisiaj wspomina, że wtedy jeszcze bardziej utwierdził się w przekonaniu, że malowanie dachów jest jego pasją i chce to robić zawsze. Tej niedzieli jak Michał nas odwiedził dowiedziałem się bardzo ważnej rzeczy. Syn chce niebawem otworzyć własną firmę i wykonywać malowanie hal oraz oczywiście jego ulubione malowanie dachów we własnym zakresie.

 

Wraz z żoną bardzo pochwalamy ten pomysł i zapewniliśmy Michałowi wsparcie w każdym zakresie. Uwielbiam nasze niedzielne spotkania, w Michale jest tyle pasji i jak malowanie dachówki jest tematem dyskusji, to Michałowi nie zamyka się buzia. Jestem dumny z syna i wiem, że w życiu na pewno sobie poradzi już zawsze.