Czy w Bydgoszczy znajdę wyposażenie sklepów?

Zawsze marzyłem o tym, by pracować u siebie. Część swojego życia zatrudniony byłem na etatach. Nadszedł jednak moment, gdy powiedziałem sobie, że czas na nowe. Postanowiłem otworzyć swój własny sklep. Teraz albo nigdy. Lokal miałem upatrzony już dawno. Duży przestronny, takiego jakiego potrzebowałem.

Regały, boksy kasowe, wyposażenie magazynu – Gdzie znajdę?

mago BydgoszczDopiero teraz, tak naprawdę, zauważyłem niektóre rzeczy z bliska. Tak oczywista kwestia, jak regał sklepowy, stała się dla mnie wcale niełatwa. Mój sklep miał być małym sklepem samoobsługowym. Zadzwoniłem do znajomego, który prowadził swój market już od roku i zapytałem skąd wziął swoje regały i resztę wyposażenia sklepu. Polecił mi firmę Mago. W domu poprosiłem żonę, by razem ze mną wyszukała mago Bydgoszcz – bo tak mi polecił Mariusz, i popatrzyłem, co ciekawego oferują. Gdy zobaczyłem hasło: wyposażenie sklepów i magazynów wiedziałem, że dobrze trafiłem. Nie miałem pojęcia jak się zabrać do tego tematu, więc ta strona była dla mnie naprawdę wybawieniem. Skoro Mariusz od nich brał, znaczy, że dobra. Strona wyglądała profesjonalnie. Moja żona sprawdziła ją w Internecie i była bardzo zadowolona. Jednak musiałem skorzystać z formularza kontaktowałem, bo sam nie wiedziałem od czego zacząć. Myśląc o swoim sklepie, myślałem o towarze i pracownikach – zapominając, że zanim do tego dojdzie – sklep trzeba stworzyć. Wysłałem formularz do Mago i czekałem na odpowiedź. Kilka dni później byłem już umówiony na dostawę moich regałów. Koniec końców były prawie takie jak sam je wyliczyłem, nie pomyliłem się wiele.

Jednak, gdy patrzę na to z perspektywy czasu to czuje dużą ulgę, że jest to już za mną, a ja tylko jeżdżę po towar i czasem obsługuję klientów. Ciesze się, że bydgoskim Mago byli ludzie, którzy mi pomogli, bo samemu byłoby mi ciężko. To w handlu jestem świetny i mam na to dowody w postaci obrotów w moim sklepie.