Dekoracyjny karnisz w apartamencie hotelowym

 

Właściciel hotelu bardzo dbał o wszystko i dzięki temu w hotelu zawsze panował ład i porządek. Pojawiali się bardzo ważni goście, którzy często korzystali z oferty hotelu. Do dyspozycji gości był jeden luksusowy apartament, który kosztował sporo pieniędzy, ale był tego zdecydowanie wart.

Firana zawieszona na dekoracyjnym karniszu

dekoracyjne karnisze podwójneJeden z gości, który wynajął apartament, zasugerował, żeby zawiesić na oknach firany i zasłony. Apartament mieścił się na parterze i zdecydowanie zwiększy to komfort. Właściciel hotelu wziął to sobie do serca i kazał mi zająć się tematem. Osobiście wybrałem zasłony i firanę, które wykonane zostały na zamówienie. Były modne, stylowe i idealnie pasowały do wystroju w apartamencie. Rozstało mi kupienie karnisza, bo przecież musiałem firanę i zasłony na czymś zawiesić. W oko wpadły mi od razu dekoracyjne karnisze podwójne, które prezentowały się wyjątkowo modne. Wybór w sklepie był spory i nie potrafiłem do końca się zdecydować. Sprzedawca widząc moje niezdecydowanie od razu podszedł do mnie, żeby udzielić pomocy. Zaprezentował mi kilka karniszy dekoracyjnych twierdząc, że sprawdzą się najlepiej. Człowiek ten miał bardzo dobry gust i wszystkie zaprezentowane przez niego podwójne karnisze bardzo mi się spodobały. Zdecydowałem się kupić ten w kolorze złota. Uchwyty w szafkach były w takim właśnie kolorze i dlatego wiedziałem, że ten konkretny karnisz będzie pasował najlepiej. W apartamencie sam go zawiesiłem, bo się na tym akurat znałem.

Faktycznie dzięki zasłonom i firanie apartament prezentował się już o wiele ciekawiej. Dawał większy komfort, ponieważ okna były zasłonięte. Klient, który zwrócił uwagę na ten fakt miał rację i dobrze, że szef zdecydował się wprowadzić te zmiany. Wyszły one na dobre.