Do czego wykorzystać dresówkę pętelkę?

 

Pracuję jako księgowa, ale w wolnym czasie bardzo dużo szyję. W domu mam naprawdę dużo różnych materiałów, których pewnie nie uda mi się nigdy do końca wykorzystać. Na rynku jest naprawdę dużo tkanin i ciągle pojawiają się jakieś nowe ciekawe wzory, a więc ciężko jest mi się opanować przed kupowaniem co jakiś czas nowych materiałów.

Dresówka pętelka to świetny materiał

dresówka pętelka na ubrankaJednym z moich ulubionych materiałów jest zdecydowanie dresówka pętelka, która nadaje się do szycia naprawdę różnych rzeczy, które wyglądają po uszyciu naprawdę świetnie.  Przykładowo, dresówka pętelka na ubranka dla dzieci nadaje się po prostu idealnie. Jest to taki grubszy materiał, a więc świetnie nadaje się na szycie z niej np. spodenek albo czapek, szczególnie na zimniejszą pogodę. Ja uszyłam z niej ostatnio piękną sukienkę dla mojej siostrzenicy, która skończyła niedawno dwa lata. Materiał ten jest naprawdę mięciutki i przyjemny w dotyku, więc nadaje się nawet na ubrania dla takich małych dzieci. Można mieć pewność, że nie podrażni on delikatnej skóry dziecka. już kilka Ostatnio kupiłam naprawdę prześliczny materiał w kolorowe flamingi. Materiał ten to oczywiście dresówka pętelka. Zamierzam go wykorzystać na zrobienie przepięknego koca, również dla mojej siostrzenicy. Jeżeli zostanie mi trochę materiału to być może zrobię z niego też poszewki na poduszki do mojego salonu. Mój salon utrzymany jest w bardzo jasnych kolorach, więc przyda się jakiś mocny, kolorowy akcent chociażby na mojej sofie.

Lubię różne materiały ale dresówka pętelka wyróżnia się spośród tkanin, które posiadam w domu. Jest bardzo ciepła i miękka i za to bardzo ją cenię. Poza tym mogę ją wykorzystywać w wielu różnych projektach, nie tylko ubrań. Jest to materiał, który się nie gniecie i nie rozciąga, co jest naprawdę jego wielkim plusem.