Dobra księgarnia dla katolików

Jesteśmy rodziną bardzo tradycyjną. Tworzymy zgraną paczkę ludzi, którzy bardzo się kochają i są do siebie przywiązani. Zostaliśmy wychowani w rodzinie chrześcijańskiej, i takie wartości niesiemy przez życie. Dlatego też kiedy zbliżała się komunia święta mojego siostrzeńca, postanowiłam zakupić mu Pismo Święte. Chciałam, by było ładnie wydane, dlatego też stwierdziłam, że zakupię je w jednej z księgarni katolickich.

Zakupy w księgarni katolickiej

polecana księgarnia katolickaKiedy zaczęła zbliżać się komunia święta mojego siostrzeńca, doskonale wiedziałam, jaki sprawię mu prezent. Jesteśmy tradycjonalistami i skupiamy się przede wszystkim na ceremonii, a nie na dobrach materialnych, które dziecko otrzymuje zazwyczaj na komunię. Wyznajemy określone wartości i chcemy, by mały Paweł również z nimi dorastał. Aby mu to nieco ułatwić, postanowiłam, że sprawię mu na komunię pięknie wydane Pismo Święte. W związku z tym, obiektem mojego zainteresowania stała się polecana księgarnia katolicka. To właśnie do niej skierowałam swoje kroki, ponieważ wiedziałam, że ta księgarnia cechuje się bardzo dobrym i szerokim asortymentem. Wiedziałam, że znajdę tam przepięknie wydane Pismo Święte. I nie pomyliłam się, ponieważ wróciłam z księgarni wyposażona w prezent dla swojego siostrzeńca. Dokupiłam mu jeszcze kartkę komunijną, napisałam szczere życzenia i ze spokojem oczekiwałam tego wielkiego dnia w jego życiu.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od komunii mojego siostrzeńca, bardzo się cieszę, że skierowałam swoje kroki do katolickiej księgarni. Zakupione w niej Pismo Święte bardzo ucieszyło małego Pawła. Mam nadzieję, że przynajmniej raz na jakiś czas będzie zaglądał do tej księgi. Liczę na to, że stanie się ona dla niego zarówno inspiracją, jak i prostym drogowskazem.