Dobry fizjoterapeuta z Poznania

Praca biurowa niby nie jest obciążająca fizycznie, ale jednak źle wpływa na kręgosłup. Ma się stale zesztywniałe plecy, bolącą szyję, można czuć nawet mrowienie w rękach, które szybko cierpną. W domu ćwiczyłam, rozciągałam się i dzięki temu czułam się lepiej, ale jednak daleko było do ideału.

Dobre samopoczucie dzięki pomocy fizjoterapeuty

fizjoterapeuta poznańDlatego też wiedziałam, że potrzebuję czegoś więcej, niż tylko codzienne ćwiczenia. Na ratunek przyszedł mi fizjoterapeuta poznań. Miał on dobre referencje i był polecany przez moich znajomych, którzy także pracują w biurze. Umówiłam się na wizytę na najbliższy wolny termin. Cena wizyty nie była wysoka, więc mogłam sobie na nią pozwolić. Najpierw fizjoterapeuta zaczął od rozmowy ze mną, by dowiedzieć się co mi najbardziej doskwiera, z czym mam problem. Potem zabrał się za pracę. Nie powiem żeby to było przyjemne, nawet bolesne. Ale potem poczułam ulgę, podobno to były zblokowane mięśnie. Wtedy w jednym miejscu czuć jakby kulkę, zgrubienie i jest to miejsce bolesne. Po wizycie fizjoterapeuta zalecił ciepły prysznic i ogólne wygrzanie się, by dodatkowo rozluźnić mięśnie i złagodzić ból po zabiegu. Uprzedził mnie też, że niektóre osoby czują się następnego dnia gorzej niż wcześniej i dopiero dzień po tym przychodzi poprawa. To mnie nie zniechęciło, bo wierzyłam, że będzie lepiej. Faktycznie, gorąca kąpiel także zdziałała cuda i lepiej mi się zasypiało bez bolącego kręgosłupa. Dwa dni po zabiegu czułam się już wyjątkowo dobrze.

Całe napięcie jakby zniknęło, ból ustał. Fizjoterapeuta pokazał mi też różne ćwiczenia które powinnam wykonywać codziennie, a które można nawet robić w biurze, na przykład rozciąganie mięśni szyi. Teraz czuję się rewelacyjnie i mimo iż moja praca jest niedobra dla kręgosłupa to ja tego nie odczuwam.