Dowóz butli z gazem na działkę

Od kilkunastu lat mam działkę, która znajduje się kawałek poza terenem Częstochowy. Dookoła mnie są same lasy, ale nie przeszkadza mi to, ponieważ dzięki temu mogę odpocząć od codziennego gwaru miasta. Wodę mam pobieraną ze studni głębinowej, a prąd jest podpięty przez miasto. Największy problem mam z gazem, który jest z butli.

Gotowanie na gazie z dowozu

dowóz gazu czestochowaNie ukrywam, że butla z gazem lubi się kończyć zazwyczaj w czasie przygotowywania posiłków na niedzielny obiad, kiedy mam zaproszonych do siebie gości. Dlatego potrzebuje sprawdzonej firmy, która prowadzi dowóz gazu czestochowa i jest w stanie zrobić to w dość krótkim czasie po wykonaniu telefonu. Moja działka znajduje się kilka kilometrów od Częstochowy, ale nie na tyle, żeby ktoś nie mógł dostarczyć mi gazu. Zależy mi na znalezieniu solidnej firmy, z którą mogłabym nawiązać długofalową współpracę. Dowóz gazu jest bardzo ważną sprawą również dla moich sąsiadów. Pomimo tego, że moja działka znajduje się w lesie to jednak sąsiadów posiada. Są tacy jak ja działkowicze, którzy w lesie szukają wytchnienia od hałasu miasta. Kilku z nich posiada rodziny i również gotuje na kuchenkach gazowych. Również im przyda się dowóz gazu do miejsca odpoczynku. Jednak wymiana butli samemu jest dość problematyczna, ponieważ nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć, a w pobliżu naszych działek niestety nie ma punktu, który świadczyłby takie usługi. 

Liczę, że znajdzie się solidna firma, która chciałaby nas wyposażać w gaz. Nie ukrywam, że potrzebujemy go jedynie w okresie letnim, ale jest nas na tyle dużo, że firma świadcząca dowóz gazu z Częstochowy bez problemu zwróci sobie koszty, które musi wydać na dojazd. Mam nadzieję, że jak znajdę dobrą firmę to niedzielne obiady będą zawsze gotowe na czas.