Drink na rozluźnienie

 

Czasami organizując jakieś przyjęcie – wesele, urodziny, jakąś rocznicę bądź po prostu robimy imprezę dla imprezy, mamy ochotę na jakiś napój z procentami. I jeśli jesteśmy pełnoletni, to całkiem normalne. Pracujemy a w związku z tym stresujemy się, więc czasami potrzebujemy rozluźnienia. Poza tym, kto nie lubiłby pysznych, kolorowych i pomysłowych drinków?

Drink bar to świetna sprawa

najlepszy mobilny drink barOstatnio organizowałam imprezę klasową – minęły już trze lata, odkąd skończyliśmy szkołę, dlatego był to dobry moment by spotkać się i poopowiadać sobie o swoich dotychczasowych osiągnięciach. Dogadałam się z wszystkimi co do miejsca i innych spraw, a później mogłam zabrać się za organizację. Wynajęłam salę w mieście, na które się umówiliśmy (bo każdy mieszka teraz w innym mieście i chcieliśmy, by każdy musiał pokonać mniej więcej tę samą odległość). Zorganizowaliśmy też listę przekąsek, tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Zrzuciliśmy się na DJ’a no i niby wszystko było dopięte na ostatni guzik i zapowiadała się idealna impreza, jednak mnie czegoś jeszcze brakowało. Jasne, chodziło o alkohol – jesteśmy już przecież dorośli, więc możemy, prawda? Ale ja nie miałam umiejętności robienia drinków, poza tym nie byłoby na to czasu, o ile też chciałabym się bawić. Znalazłam więc najlepszy mobilny drink bar i wynajęłam go. Wszyscy byli zaskoczeni, ale spodobała im się moja niespodzianka i uświetniła imprezę.

Mobilny drink bar to super pomysł, jeżeli chcemy wypić jakieś dobre połączenie alkoholu z sokami i innymi napojami, a nie tylko wlewać w siebie wódkę. Wybór takiego oto baru doda imprezie czegoś ekskluzywnego, jakiegoś splendoru i klasy, a przecież to jest ważne na przyjęciach. Poza tym wybierając takie rozwiązanie zadowolimy wszystkich gości!