dyski do monitoringu

Dyski do monitoringu a kontakt w czasie podróży

Jako kierowca od lat dbam o to, aby każda moja trasa była zarejestrowana. Strzeżonego i tak dalej, sami wiecie. Co najważniejsze od lat jestem też wierny firmie lemm, bo kojarzy mi się z moim ulubionym pisarzem. W każdym razie zawsze mam w zapasie dyski do rejestratorów, ponieważ swoim samochodem przemierzam wielkie trasy, to znaczy szalenie długie.

Dyski do monitoringu w samochodzie?

dyski do monitoringuDlatego takie dyski do rejestratorów mi się zawsze przydadzą. Mam te dyski do rejestratorów schowane w schowku, czasami w torbie od laptopa, a czasami zupełnie gdzieś w miejscu w którym nikt ich nie znajdzie, a wiem tylko ja. Oczywiście na samochodzie jest antena cb lemm, dzięki której zawsze jestem w kontakcie z innymi mobilkami. Gdyby antena lemm była nie zamocowana, wówczas moje radio nie mogłoby działać poprawnie. Mógłbym tylko udawać, że z kimś rozmawiam, ale tak naprawdę nikt by mnie nie słyszał. Dlatego antena cb lemm jest taka ważna. Lemm to taka firma, która produkuje tego typu urządzenia. Często jeżdżę samochodem do różnych firm, a tam jest monitoring ahd, ostatnio bardzo popularny. Są inne rodzaje, jak ip, czy hdcvi, ale muszę wam przyznać, że monitoring ahd jest naprawdę dobry, w każdym razie tak mi mówił mój kolega, który ten monitoring ahd ma w swojej firmie. Ja się na tym nie znam, ponieważ interesuje mnie mój wideorejestrator, który zawsze nagra mi moją trasę. Wczoraj zresztą jak wiozłem tanie dyski do monitoringu mojemu koledze, moja kamerka nagrała jak wielkie stado saren przebiegło mi trasę.

Kolega był wdzięczny, że mu dyski do monitoringu dowiozłem i postanowił uraczyć mnie zupą szczawiową jaką przygotowała jego młoda żona. Fantastyczna sprawa, muszę wam przyznać, pyszna, więc mu powiedziałem że dyski do monitoringu jeszcze dostarczę. A po czym się pożegnaliśmy.