Efektowna rozkloszowana spódnica

W ostatnim czasie postanowiłam całkowicie odmienić swoją garderobę. Do tej pory preferowałam nieco chłopięce rzeczy. Moja szafa bogata była w dżinsy typu boyfriend, szerokie bluzy, a także trampki. Jednak z czasem styl ten zaczął mnie nudzić, a ja chciałam wyglądać nieco bardziej kobieco. Stwierdziłam więc, że moim pierwszym zakupem powinna być spódnica.

Rozkloszowane spódnice znowu w modzie!

modna spódnica rozkloszowana midiPrzyznać muszę, że ciężko było mi przekonać się do tej czynności. W końcu długie lata spędzone w spodniach sprawiły, że pokazanie nóg było dla mnie ciężkie. Jednak modna spódnica rozkloszowana midi była moim wybawieniem. Rzuciła mi się w oczy podczas przeglądania stron internetowych, które oferowały kobiece elementy stroju. Była doskonała, a opinie o niej sprawiły, że uznałam, że muszę ją mieć. Szybko złożyłam zamówienie. Byłam zaskoczona, kiedy okazało się, ze spódnica trafiła do moich rąk już po kilku dniach. Pełna ekscytacji otworzyłam paczkę i zaczęłam ją przymierzać. Pasowała idealnie. Ukrywała mankamenty mojej sylwetki, w tym nieco masywniejsze uda, a uwypuklała wciętą talię. Postanowiłam, że już tego samego dnia spróbuję wyjść do miasta na spotkanie z przyjaciółką w mojej nowe stylizacji. Kiedy mnie zobaczyła nie mogła się nadziwić. Spódnica zrobiła na niej oszałamiające wrażenie. Spytała skąd ją mam, a ja opowiedziałam jej o moich doświadczeniach z zakupem jej na pewnej stronie internetowej, którą szczerze polecam.

Postanowiła, że sama także musi wyposażyć się z taką spódnicę. Stwierdziła jednak, ze wybierze nieco inny kolor. Na szczęście sklep, w którym robiłam zakupy, ma tak duży wybór, że nie było to problemem. Oferowane są najróżniejsze modele, rozmiary, a także kolory. Obie byłyśmy naprawdę zadowolone, a ja tego typu spódnicę mogę polecić każdej kobiecie!