elektryk

Elektryk na budowie galerii handlowej

Ostatnio coraz więcej powstaje i to coraz większych galerii handlowych. No przynajmniej w Warszawie galerii jest już tak dużo jakby miasto było co najmniej dwa razy większe. Oczywiście rozumiem, że jest to największe miasto w Polsce i, że takie galerie handlowe zarabiają najwięcej właśnie tu.

Elektryk niezbędny podczas budowy galerii

elektryk

Zresztą są też najwyższe zarobki także każdy chce jak najwięcej zarobić. No takie są prawa rynku. Ale czy rzeczywiście jest aż taka potrzeba by miejsca takie powstawały jedno na drugim. Jechałam na przykład ostatnio przez Mokotów i okazuje się, że tuż obok galerii, kora powstała dopiero dwa lata temu jest wielki plac budowy i tam powstaje nowa galeria. Zresztą na Ursynowie jest to samo. Po prostu galeria jest stawiana koło galerii. W sumie przeglądając ogłoszenia o pracę wiem, że teraz najbardziej poszukiwanym zawodem jest elektryk właśnie w stolicy. Myślę, że ma to związek z tymi budowami. W końcu kto jak nie elektryk – Mokotów jest niezbędny podczas takiej wielkiej budowy. U mnie w mieszkaniu tylko raz był elektryk, i to w sumie jak się okazało wcale nie musiałam go koniecznie wzywać. Po prostu było robione podłączenie płyty indukcyjnej w nowej kuchni. Po prostu wiele się kiedyś nasłuchałam o tym, że tylko elektryk powinien takie rzeczy robić bo bardzo łatwo, aby podczas podłączania płyty doszło do zwarcia. W sumie byłam przezorna i stwierdziłam, że poproszę o pomoc fachowca. W sumie taka płyta indukcyjna nie należała do najtańszych rzeczy i nie zamierzałam za chwilę zamawiać nowej. Szczególnie, że kuchnia została kupiona na raty.

W każdym razie elektryk wziął naprawdę symboliczną kwotę za to całe podłączenie a i ja byłam spokojna. A jeśli chodzi o galerię to nie wiem w jaki sposób one wszystkie obok siebie funkcjonują. W sumie może rzeczywiście jest potrzeba by powstawały.