wykończenia wnętrz w bydgoszczy

Firma, która wykonuje wykończenie wnętrz

Nazywam się Włodzimierz. Jakiś czas temu odziedziczyłem po dziadkach lokal w centrum Bydgoszczy i postanowiłem otworzyć knajpę. Lokal oczywiście nie nadawał się do tego, żeby cokolwiek w nim robić, więc postanowiłem poszukać firmy, która świadczy usługi remontowe, żeby doprowadziła mi lokal do użytku.

Wykończenia wnętrz – jak znaleźć firmę?

wykończenia wnętrz w bydgoszczyGłównie interesowało mnie położenie płytek na podłogach oraz malowanie wszystkich ścian. Znalazłem w ogłoszeniach jakąś firmę, która twierdzi, że ma najtańsze usługi remontowe i zdecydowałem się z nimi skontaktować. Umówiłem się na spotkanie w lokalu w centrum Bydgoszczy, żeby pracownik mógł dokładnie obejrzeć lokal i wycenić swoje usługi remontowe. Spotkanie przebiegło bardzo profesjonalnie. Pracownik powiedział, że zanim zabierze się za malowanie będzie musiał gipsować i wyrównać ściany, żeby farba dobrze trzymała. Rzeczywiście ściany wyglądały kiepsko i gdybym sam zabrał się za malowanie to nie wyglądałoby to dobrze. Pracownik obejrzał wszystkie pomieszczenia, doradził co należałoby zrobić i wycenił swoje usługi remontowe. Rzeczywiście ceny miał bardzo atrakcyjne i zdecydowałem się podjąć z nim współpracę. Miał zacząć już następnego dnia. Nie miałem jeszcze pomysłu jak wyposażę lokal i w ogóle w jakim on będzie stylu. Jako barman to jestem świetny ale jeżeli chodzi o wykończenia wnętrz w bydgoszczy to kompletnie się na tym nie znam. Postanowiłem zadzwonić do Marysi, mojej znajomej, która pracuje w firmie, która właśnie robi wykończenia wnętrz i poprosić ją o pomoc.

Marysia ma bardzo dobre oko i wiem, że na pewno doskonale mi doradzi. W sumie to i tak zdecyduję się, żeby to ona zrobiła u mnie wykończenia wnętrz, bo wtedy będę miał pewność, że wszystko będzie wyglądało tak jak należy. No to niebawem powstanie w Bydgoszczy nowa knajpka.