angielski dla firm

Firma wysłała mnie na kurs angielskiego w Bydgoszczy

Pracuję w firmie, która jest znana i ceniona w mieście. Moja firma, wysyła mnie na kurs języka angielskiego. Jestem asystentką prezesa w miejscowości Bydgoszcz. Moja firma ma zagranicznych klientów.

Angielski dla firm jest ważny

angielski dla firmJa jako asystentka muszę mieć język na wysokim poziomie. Mój angielski jest dobry ale prezes chciałby, żeby był jeszcze lepszy. W czerwcu, czyli za pół roku jadę z nim za granicę. Nasza firma będzie podpisywać umowę z zagranicznym kontrahentem. Będziemy otwierać za granicą nowy sklep i trzeba będzie przeczytać wszystkie umowy. Oczywiście pojedzie z nami prawnik, który będzie znał angielski ale szef chce żebym umiała płynnie mówić żebym czuła się pewniej. najlepszy angielski dla firm w Bydgoszczy jest ważny. Gdyby nie kontakt z zagranicznymi kontrahentami może mój prezes nie wymagał ode mnie znajomości tego języka. Tak na przykład jest z niemieckim. Niemiecki w naszej firmie póki co się nie przydaje. Natomiast ja mówię płynnie po niemiecku. Firma nie musiała by mnie wysyłać na żaden kurs. Jak się uczyłam rodzice inwestowali w moje wykształcenie i zapisywali mnie na wiele dodatkowych zajęć szkoła języka niemieckiego chyba najbardziej z dodatkowych rzeczy mi się podobała. Szkoła języka angielskiego już nie tak bardzo. Miałam bardzo wymagającą panią i ona nie umiała nam dobrze wszystkiego tłumaczyć. Pojechałam zgodnie z instrukcją mojego prezesa do szkoły języka angielskiego. Przywitała mnie pani, która będzie prowadzić ze mną zajęcia. Pani okazała się bardzo miła. Interesował mnie szybki kurs angielskiego. Pani stwierdziła, że moja znajomość angielskiego jest na wysokim poziomie i wystarczy język tylko odświeżyć.

Od razu zabrałyśmy się do pracy. Lekcje bardzo mi się podobały. Były interesujące. Miałam sporo do powtórzenia ale byłam z nich zadowolona.