panele fotowoltaincze

Fotowoltaika ratunkiem życia naszej planety

Cześć, tak mi się okropnie smutno dzisiaj zrobiło, że od razu postanowiłem do was napisać. Bo ja nie wiem, czy wy wiecie, co się dzieje z naszym światem? To globalne ocieplenie i inne ciężkie tematy. Ja to sobie żyję tak z dnia na dzień, jak większość zwykłych ludzi i nawet czasem nie zastanawiam się nad tym, co robię tej biednej planecie.

Panele fotowoltaiczne – korzystaj z odnawialnych źródeł energii

panele fotowoltainczeTo znaczy, od dzisiaj koniec! Od dzisiaj zmieniam swoje życie i swoje nawyki, a pierwszym podjętym przeze mnie krokiem będzie własna elektrownia słoneczna! To znaczy, może właśnie nie do końca wiem jak to ma być, bo fajna wydaje się też własna elektrownia wiatrowa… Najważniejsze jest jednak to, że już nie będę zatruwał naszego środowiska, nie mam zamiaru finansować wielkich korporacji, które za nic mają przyszłość naszych dzieci! Od dzisiaj ja biorę przyszłość w swoje ręce i być może już jutro założę w swoim domu najlepsze panele fotowoltaiczne, to wcale dużo nie kosztuje, a przecież, tak bardzo może nam pomóc! Z resztą nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale taki panele słoneczne, oprócz tego, że są dobre dla środowiska, to jeszcze mogą stanowić dla was dużą oszczędność! Wiecie, co ja myślę? Że jak my teraz nie zabierzemy się za naszą planetę i dalej będziemy generować te wszystkie odpady, które tylko każdego dnia poszerzają dziurę ozonową…! Tragedia, aż mi ciężko o tym pisać, naprawdę! Wiecie, co? Wstyd mi za to, że do tej pory byłem, tak mało świadomy, że budziłem się i o tym wszystkim nie myślałem.

 

Jutro wszystko się zmieni, może jeden człowiek to mało, ale chciałbym żebyście również wy przyłączyli się do mnie w mojej walce o nasze środowisko. Mam nadzieję, że zastanowicie się dzisiaj nad moimi słowami. Życzę wam, (o ile to możliwe) spokojnej nocy. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!