Gdzie mogę kupić shishę?

W ostatni weekend miałam okazję być na imprezie urodzinowej kolegi. Solenizant, prócz sporej ilości jedzenia oraz zimnych napojów zaserwował nam coś jeszcze. Ów przedmiot posiadał kolorowy dzban z wodą i dwa węże. Początkowo nie wiedziałam co to jest, przedmioty takie widziałam tylko w sklepach z artykułami tytoniowymi. Szybko domyśliłam się, że to jest właśnie coraz bardziej popularna wśród moich znajomych fajka wodna – shisha.

Chcę mieć swoją shishę!

sklep z shishaPo spróbowaniu kilku smakowych tytoni sama zapragnęłam być posiadaczką takiego cuda. Nie jestem zwolenniczką palenia papierosów, jednak do shishy przekonał mnie fakt, że można do niej stosować melasy beznikotynowe. Sama przyjemność palenia shishy jest niewątpliwie większa niż podczas palenia zwykłych, tradycyjnych papierosów. Dym powstający podczas palenia shishy jest gęsty, co pozwala na robienie z niego na przykład kółek. Najistotniejszy jest jednak fakt, że wspólne palenie fajki wodnej niesamowicie integruje towarzystwo. Plusy posiadania fajki wodnej i palenia jej podczas wspólnych spotkań ze znajomymi do mnie przemówiły, postanowiłam zatem poszukać fajki wodnej dla siebie. Tak jak już wcześniej wspominałam shishę można kupić w sklepach oraz stoiskach z wyrobami tytoniowymi. Najczęściej są one eksponowane na witrynach sklepowych i nie sposób ich nie zauważyć, ze względu na mnogość kolorów. Jeszcze prostszym sposobem jest wpisanie hasła sklep z shisha do internetowej wyszukiwarki. Dzięki temu pokaże nam się lista sklepów w naszej okolicy, w których nabędziemy fajkę wodną. Alternatywą dla sklepów stacjonarnych są także sklepy internetowe. Sklepów oferujących fajki wodne i akcesoria do nich jest w sieci bardzo wiele. Co ważne, w sieci możemy szybko porównać ceny pomiędzy poszczególnymi sklepami i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Warto także dodać, że wiele sklepów stacjonarnych ma swoje strony internetowe – możemy zatem zamówić towar przez Internet i odebrać go na miejscu w sklepie.

Przeszukując strony internetowe bardzo szybko znalazłam shishę, która mnie interesowała. Przy okazji zakupiłam także tytonie oraz melasy do shishy w moich ulubionych smakach oraz w kilku innych, które chcę spróbować. Myślę, że następne spotkanie ze znajomymi mogę śmiało zorganizować u mnie.