Gdzie w Katowicach wynajmę samochód?

W ostatniej chwili udało mi się zarezerwować wolny pokój w SPA i mogłem wraz z żoną wyjechać na długi, romantyczny weekend z okazji Walentynek. Sęk w tym, że SPA do którego zdecydowaliśmy się wybrać mieściło się kilkaset kilometrów od naszego miejsca zamieszkania. Nie dojeżdżał tam żaden bus ani pociąg z naszej miejscowości, dlatego musieliśmy dojechać autem.

Wynająłem samochód krótkoterminowo

krótkoterminowy wynajem samochodów - katowiceNie posiadaliśmy jeszcze własnego auta, dlatego musiałem wypożyczyć samochód. Na szczęście znałem jedną bardzo dobrą, rekomendowaną wypożyczalnię, która oferowała między innymi krótkoterminowy wynajem samochodów – Katowice to miejscowość, w której mieściła się ich siedziba,, dlatego za podstawienie samochodu pod wskazany adres w tym mieście, nie były naliczane żadne dodatkowe opłaty. To było dla mnie bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu nie musieliśmy z żoną nigdzie jeździć z bagażami, bo samochód zostałby nam podstawiony pod dom. W dodatku w tej wypożyczalni, w przypadku wynajmu krótkoterminowego nie wymagali wpłacenia kaucji zwrotnej, co również było dla mnie istotne. Cena za dobę wynajmu samochodu wynosiła zaledwie kilkadziesiąt złotych brutto, co było naprawdę świetną ofertą, ponieważ w większości takich wypożyczalni ceny zaczynały się od stu złotych w górę. Od razu zadzwoniłem do tej firmy i poprosiłem o wynajęcie auta na weekend.

Nie było z tym problemów, ponieważ auto które chciałem wynająć było akurat dostępne. To była naprawdę renomowana i bardzo dobra, profesjonalna wypożyczalnia. Dostarczyli mi czyste auto (zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz), które było także zatankowane do pełna. Dzięki temu mogłem od razu wyruszać z żoną na weekend i o nic nie musiałem się martwić. Cieszę się, że kiedyś znalazłem tak dobrą firmę.