Hifu lifting – na czym polega?

Zabiegi medycyny estetycznej wciąż budzą wiele kontrowersji. Wynika to przede wszystkim z faktu, że kojarzone są głównie ze znaczną ingerencją w ludzkie ciało, co uważane jest często za zwykłą fanaberię. Jak się jednak okazuje wyżej wspomniane to nie tylko zmiana kształtu nosa czy powiększenie ust. To również nieinwazyjne zabiegi pomagające poprawić kondycję skóry. 

Zabieg Hifu – co warto wiedzieć?

zabieg hifu lifting warszawaHIFU jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów, jakie oferuje swoim pacjentom medycyna estetyczna. Podczas jego przeprowadzania wykorzystywane są fale ultradźwiękowe, które poprawiają napięcie skóry i jej elastyczność. Jest to również świetna opcja dla osób, które chciałyby zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg hifu lifting warszawa uznawany jest za jeden z najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej, toteż jego cena nie należy do najniższych. Nie mniej jednak pierwsze efekty zabiegu są widoczne zaraz po jego wykonaniu, a stuprocentowy rezultat pojawia się po około 90 dniach od momentu jego przeprowadzenia. Dlaczego akurat 90 dni? Mianowicie dlatego, że tyle czasu potrzebuje skóra na zakończenie regeneracji oraz wytworzenie nowego kolagenu. Co istotne zabieg wystarczy wykonać jeden raz, aby móc w pełni cieszyć się jego efektami. Jak się okazuje, wielu lekarzy poleca HIFU jako alternatywę dla innych zabiegów medycyny estetycznej. Wynika to przede wszystkim z faktu, że jest on bezpieczny, a efekty długotrwałe.

Podsumowując – zabieg hifu zalecany jest osobom, które chciałyby poprawić jędrność swojej skóry, a także pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest on przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nie wywołuje efektów ubocznych, w związku z czym mogą z niego korzystać niemal wszyscy. To jeden z najlepszych, dostępnych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej.