Inwestuję w zestaw do paznokci hybrydowych

 

Prowadzę własny salon kosmetyczny od kilku miesięcy. Mam kilka swoich stałych klientek i są to moje koleżanki. Oczywiście polecają moje usługi swoim znajomym i dzięki temu przychodzi do mnie więcej osób. Dla mnie to znak, że utrzymam salon.

Zestaw do paznokci hybrydowych z lampą zainteresował klientki

zestaw do paznokci hybrydowych z lampąWykonuję zabiegi na twarz oraz makijaż dzienny czy wieczorowy. Można u mnie także nabyć dobrej jakości kosmetyki, w które zaopatruję się w jednej ze sprawdzonych firm. Dzisiaj na zabiegi przyszła moja koleżanka Marysia i sporo sobie rozmawiałyśmy. Zapytała mnie dlaczego nie zrobię stanowiska z paznokciami, bo teraz tak modne są hybrydy, że na dobrą sprawę to każdy salon świadczy takie usługi. Nigdy nie robiłam hybryd i nie chciałam się tym zajmować, ale Marysia wszystko mi w szczegółach opowiedziała. Taki kurs nie jest trudny a zestaw do paznokci hybrydowych z lampą mogę kupić w u swojego przedstawiciela. Taka inwestycja na pewno szybko się zwróci i uznałam propozycję Marysi za bardzo atrakcyjną. Załatwiłam wszystko i tuż po kursie, który na prawdę świetnie mnie przygotował do robienia hybryd zakupiłam najlepszy zestaw do paznokci hybrydowych z lampą i wywiesiłam w salonie informację. Jeżeli rzeczywiście dzięki temu będę miała więcej klientek to zatrudnię jakąś dziewczynę, która potrafi robić paznokcie. Ale to z czasem. Oczywiście moją pierwszą klientką na hybrydy była Marysia. Wybrała sobie dwa kolory na paznokcie i zajęłam się nią profesjonalnie. Paznokcie pomalowałam jej bardzo ładnie i była zachwycona.

Od kiedy wprowadziłam hybrydy to rzeczywiście zauważyłam, że mój salon odwiedza coraz więcej klientek. Paznokcie robię praktycznie kilka razy w ciągu dnia i już przyszedł moment, aby zatrudnić jakąś dziewczynę do pomocy.