rekuperacja

Jadę na szkolenie, którego tematem jest rekuperacja

Udało mi się tym razem wprosić na szkolenie do Poznania. Jolanta to zawsze miała ograniczone miejsca, ale rozchorowała się jakaś babeczka i mogłam wejść na jej miejsce. Byłam szalenie szczęśliwa, bo tematem tego szkolenia była rekuperacja, która mnie zawsze interesowała. Szkolenie trwało dwa dni i odbyło się gdzieś pod Poznaniem.

Rekuperacja pozwala sporo zaoszczędzić

rekuperacjaPrzyjechali bardzo fajni ludzie a szkoleniowiec był bardzo profesjonalny. Dowiedziałam się dokładnie czym jest rekuperacja oraz jak przebiega jej montaż. W sumie to nawet nie spodziewałam się jak proste rozwiązanie to jest. Sprawdzona rekuperacja do domów z Poznania pozwala sporo zaoszczędzić i osobiście uważam, że rekuperacja powinna być montowana w każdym nowo budowanym domu. Szkolenie zaczęło się w sobotę rano i trwało sześć godzin. Resztę dnia mieliśmy dla siebie i cała grupa uznała, że zorganizujemy imprezę, na którą zaprosimy również naszego szkoleniowca. Tego dnia też szkoleniowiec pokazał nam jak wygląda rekuperacja, ponieważ w budynku obok było zamontowane takie rozwiązanie. To był zwariowany dzień, bo dużo się działo. Na imprezie dużo rozmawialiśmy o szkoleni a rekuperacja co chwilę była tematem naszych rozmów. Jak wrócę do Poznania, to będę mogła szefowi przedstawić ofertę i jestem przekonana, że wdroży nowe rozwiązania do naszego handlu. Rekuperacja na pewno pozwoli nam stanąć na nogi i zainteresowanie na nią jest na pewno ogromne. Przecież każdy chce zaoszczędzić. W niedzielę z samego rana się spakowałam. Poszłam na śniadanie i byłam gotowa, by wracać do Poznania.

Z kilkoma osobami wymieniliśmy się numerami telefonów, żeby po powrocie podtrzymać znajomość. Poznałam wiele fajnych osób, ale najbliżej zaprzyjaźniłam się z Kasią, która mieszka w Bydgoszczy. Jestem przekonana, że na pewno się jeszcze kiedyś spotkamy.