Jak ważny są terminale płatnicze?

Kiedy zakładałem z żoną warzywniaka, wiedziałem, że będzie to nowoczesny biznes. Chociaż miejsca te nie kojarzą się z super innowacyjnymi rozwiązaniami, to trzeba iść z duchem czasu. Postanowiliśmy, że w przeciwieństwie do innych takich sklepów na osiedlu, u nas będzie można płacić kartą.

Płatność za pomocą terminala w warzywniaku

terminal do kartPrzede wszystkim musieliśmy zorientować się, jakie są koszty założenia takiej usługi. Przejrzeliśmy wspólnie kilkanaście ofert różnych firm. Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o terminal do kart, to rynek jest bardzo rozwinięty. Bardzo dużo firm oferowało różnej wielkości sprzęt. Przez dwa tygodnie myśleliśmy o tym terminalu, aż w końcu podjęliśmy decyzję. Zapłaciliśmy trochę więcej, ale wybraliśmy urządzenie, które miało podświetlane przyciski. Podjęliśmy taką decyzję, bo wiele klientek nosi okulary i czasami ma problem, by zauważyć małe cyferki. Poza tym warunki terminala były bardzo atrakcyjne. Jeszcze przed zakupem spytaliśmy znajomych, czy ten sprzęt wydaje się świetnym rozwiązaniem. Przyznali nam rację, a że sami prowadzą działalność od kilkunastu lat, to im ufaliśmy. Sprzęt miał przede wszystkim być bezawaryjny, żeby nie trzeba było go stale serwisować. Kiedy do nas przyszedł byliśmy bardzo podekscytowani. Już po kilku dniach bardzo dużo osób zaczęło u nas kupować. Byli to przede wszystkim młodzi ludzie, którzy nie posiadali przy sobie papierowej gotówki w dużej ilości. Pod koniec miesiąca razem z małżonką byliśmy w szoku. Zyski były bardzo wysokie.

Nie wiedzieliśmy, że zakup terminala okaże się tak świetną decyzją, dlatego możemy z całą pewnością polecić takie rozwiązanie dla każdego typu działalności. Zwłaszcza, że inwestycja szybko się zwraca, a komfort klienta jest zauważalny. Razem z żoną myślimy też o innych rozwiązaniach, które uczynią nasz biznes jeszcze atrakcyjniejszym.