Jaką firmę do przeprowadzki wybrać

Własna przeprowadzka wiadomo, że zawsze wiąże się z kosztami, które trzeba ponieść. Jeśli jednak chodzi o koszty związane z transportem, to tym nie musiałam się martwić, gdyż mój znajomy prowadził własną firmę transportową i wszystko dokładnie mi wyliczył, nawet udzieli mi specjalnego rabatu, który sprawiał, że faktycznie przeprowadzka wynosiła mnie dosłownie grosze.

Ceny usług przeprowadzkowych

transport - GdańskPostanowiłem w końcu zdecydować się na usługi przeprowadzkowe na kolejny dzień. Nie wiedziałem, że będzie to możliwe, gdyż faktycznie czasu było mało, ale spotkała mnie miła niespodzianka i faktycznie wystarczyło, że zadzwoniłem do firmy, a ta od razu wysłała do mnie pracownika, który dysponował nie dość, że odpowiednio dużym samochodem dostawczym, gdzie wszystko się pomieści na raz, to jeszcze pracownikiem i siłą roboczą, aby wnieść oraz z powrotem załadować wszystkie moje meble oraz akcesoria do domu. Transport – Gdańsk powinien przede wszystkim przebiegać sprawnie. Jeśli chodzi o wycenę takich przeprowadzek, to na pewno istotną kwestią będzie tutaj liczba kilometrów, które ma do przejechania firma, ale także czas pracy pracownika, który będzie odpowiedzialny za kierowanie pojazdem oraz ewentualną pomoc w przeprowadzce. Kilkadziesiąt złotych to kwota, którą na pewno zapłacicie za godzinę, czy też dwie w zależności oczywiście od lokalizacji.

Warto jednak pokusić się o zamówienie dodatkowych rzeczy, takich jak właśnie pomoc w przemieszczaniu mebli, która na pewno będzie nieoceniona jeśli tylko macie nieco większe rzeczy, z którymi sami na pewno sobie nie poradzicie. Usługi przeprowadzkowe zamówić można także przez Internet, co dla wielu jest na pewno bardzo ciekawą możliwością i wierzę, że będziecie chcieli uczestniczyć w takiej usłudze.