Kolorowe, małe samochodziki

 

Moja córka ma teraz pięć lat. Ona nie jest taką typową dziewczynką. Po prostu lubi bawić się nie tylko lalkami ale także samochodami. a ja w żaden sposób jej tego nie zabraniam. Po prostu robi to co jej pasuje. Zresztą moim zdaniem zabawki dla chłopców są niejednokrotnie dużo ciekawsze niż te dla dziewczynek.

Zakup dużego zestawu resoraków

samochody resoraki - zestawCórka od dawna chciała żebym kupiła jej takie małe samochodziki. Ja oczywiście obiecałam, że to zrobię ale wtedy gdy będzie jakaś uroczystość. I właśnie postanowiłam taki samochody resoraki – zestaw jej zamówić. Zazwyczaj kupuję zabawki przez internet bo jest mi tak po prostu łatwiej. A także zazwyczaj kupując coś w sklepie internetowym płaci się jednak mniej. W internecie znalazłam dużo takich zestawów. Ja chciałam żeby było w nim jednak jak najwięcej samochodzików i żeby były one najlepiej w różnych kolorach. W jednym sklepie internetowym znalazłam taki zestaw, który od razu przykuł moją uwagę. Był niesamowicie kolorowy. Do tego było w nim więcej samochodzików niż w innych tego typu zestawach i był też w atrakcyjnej cenie. Postanowiłam dłużej już nie szukać tylko go zamówić. Zdawałam sobie sprawę, że raczej niczego lepszego już nie znajdę. Zamówiony przeze mnie zestaw został przysłany już po kilku dniach. Byłam zadowolona gdy go zobaczyłam. Bo z bliska wyglądał jeszcze lepiej. Byłam pewna, że córka będzie bardzo szczęśliwa gdy go znajdzie pod choinką.

Podczas świąt córka nie mogła doczekać się prezentów. Ja w jej wieku też taka byłam. Zresztą chyba dla wszystkich dzieci zawsze jest to największa atrakcja. Gdy w końcu dostała i otworzyła prezent była zachwycona. Od razu rozpakowała ten zestaw. Zaczęła liczyć resoraki i je układać. W sumie to inne prezenty nie miały dla niej żadnego znaczenia.