komplet biżuterii ślubnej

Komplet biżuterii ślubnej w świecie mężczyzn

Niegdyś to mężczyźni częściej nosili biżuterię, niż robiły to kobiety. To oni jako pierwsi zakładali peruki i wysokie koturny w teatrach. Można powiedzieć, że niegdyś byli zarówno mężczyzną, jak i kobietą. Dziś to płeć żeńska zdominowała ten sektor życia publicznego.

Komplet biżuterii ślubnej dla pana młodego

komplet biżuterii ślubnejKobiety noszą szpilki, malują się i zakładają biżuterię. Dziś nie mieści nam się w głowie takie zachowanie mężczyzn i nie ma na to społecznego przyzwolenia. Takich ludzi by wyśmiewano, poniżano i co ostatnio bardzo popularne – hejtowano. Jednak są takie rzeczy, które nadal są dopuszczalne i nikogo absolutnie nie dziwią. Mężczyźni bowiem też noszą biżuterię. Zdarza mi się u nich widywać złote kolczyki, łańcuszki czy bransoletki. Oczywiście mają one inną grubość i kształt niż damskie, dlatego łatwo je rozróżnić. Czasem możemy spotkać również sklep, w którym jest sprzedawana tylko biżuteria skierowana do płci męskiej. Obecnie pan młody może sobie kupić nawet komplet biżuterii ślubnej. W jego skład może wchodzić zegarek, bransoleta czy spinki do krawatu, koszuli. Tak naprawdę nikt tego nie nazywa biżuterią, lecz bardziej męskimi gadżetami. Jednak biżuteria złota u mężczyzn, nie powinna nas już dziwić. Skoro możemy spotkać sklep internetowy z różnymi takimi akcesoriami dla naszych chłopaków i mężów, to znaczy, że taki trend wraca i staje się coraz bardziej popularny. Dla mnie złote kolczyki nie są już zarezerwowane tylko dla kobiet. Mężczyźni tak samo mają kolczyki w brwiach, nosie czy języku.

Do ich zamawiania mamy nawet specjalny sklep internetowy. Może dla mężczyzn nie są standardowe złote łańcuszki, ale ciężkie złote łańcuchy nosi każdy raper. Dziś coraz częściej sklep jubilerski jest wyposażony w takie gadżety. Dlatego biżuteria nie jest już tylko kobiecym atrybutem.