Komunia święta i wyjątkowe rowery miejskie dla każdego

Jak co roku nadszedł czas na komunię święta. Tym razem byliśmy chrzestnymi, i musieliśmy wymyślić jakieś oryginalne prezenty dla naszej dwójki chrześniaków. Naszym celem były rowery miejskie sklep, bo nie chcieliśmy kupować żadnego laptopa, czy tabletu.

Wyjątkowe rowery miejskie dla każdego jako prezent

rowery miejskieTego dzieciaki miały pełno, i psuły sobie tylko wzrok. Trzeba było wymyślić coś zdrowszego. Żona oglądała rowery holenderskie, ale uznałem, że dla dzieci się raczej nie nadają. Moim oczom ukazały się rowery elektryczne, ale małżonka od razu odwiodła mnie od pomysłu zakupienia ich dla maluchów. No dobrze, ale może mnie by się taki przydał, muszę się zastanowić. Na końcu naszych zakupów wybraliśmy wyjątkowe rowery miejskie dla każdego i wydaje nam się, że ten zakup będzie odpowiedni. Mieliśmy tylko nadzieję, że nikt nie wpadnie na taki sam pomysł jak my, bo wtedy byłoby kiepsko. Żona szykowała się na te komunię bardzo długo. Ze dwa dni wcześniej miała umówione kosmetyczki, fryzjerów, i inne takie babskie duperele. Ja to nie wiem jak tak można, wkładam tylko garnitur, i już jestem gotowy. W dniu komunii, byłem gotowy oczywiście przed nią. Pojechaliśmy najpierw do kościoła. Było w nim dość zimno, żałowałem, że nie ubrałem się trochę cieplej. No ale trudno, jakoś wytrzymam tę godzinkę. Okazało się, że były to ze dwie godziny, bo jeszcze wierszyki dzieciaków, i takie inne rzeczy, i to trochę potrwało. Później dopiero nadszedł czas na wielką imprezę młodych. Wręczyliśmy im rowery i od razu zaczęli jeździć. Na szczęście nikt inny nie kupił im tego samego, więc jakoś to było.

Żona tańcowała razem ze swoim kuzynem, a ja rozpakowywałem prezenty z dziećmi. Byłem ciekawy, bo lubię różne gry, to się chociaż pobawić mogłem, pod pretekstem pomocy dzieciom. Ja to w sumie też jeszcze takie dziecko, tylko trochę wyrośnięte.