Kontener siatkowy z drutu

Postanowiłam, że rozpocznę prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Wybór padł na handel używaną odzieżą. Zdecydowałam się na ten rodzaj firmy, ponieważ w najbliższej okolicy nie ma podobnego sklepu. 

Kontener metalowy do ekspozycji towarów

kontenery siatkoweZależało mi na tym, żeby wybór ubrań czy tekstyliów był zróżnicowany. Oprócz konieczności zakupu wieszaków, musiałam także znaleźć wytrzymałe pojemniki, w których będę mogła trzymać używaną pościel czy ręczniki. Chciałam przechowywać w niej także ubrania niemowlęce, które z uwagi na swój rozmiar wymagają zastosowania specjalnych wieszaków, na które nie chciałam wydawać pieniędzy. Mój wybór padł na kontenery siatkowe z drutu. Rozwiązanie okazało się idealnie. Jego uchylana klapa umożliwia klientom wygodne poszukiwanie ubrań. Z uwagi na kółka zamontowane w dolnej części stelażu, mogę bez problemu przesunąć pojemnik. Zdarza mi się to przy cotygodniowych dostawach nowych ubrań. Jest mi łatwiej przesunąć taki kontener na zaplecze czy w inną część sklepu podczas zmiany ekspozycji. Kosz jest pojemny i może pomieścić aż kilkadziesiąt kilogramów ubrań. Oprócz tego, w codziennym użytkowaniu jest dla mnie istotna możliwość jego modyfikacji. Mogę zmienić wysokość koszyka w zależności od tego, czy ma on stać jako element ekspozycji czy w pomieszczeniu służbowym. Jego dodatkowym atutem jest także solidność wykonania. Kosz jest wytrzymały, dzięki czemu nie muszę martwić się o ewentualne uszkodzenia. Jego ocynkowanie ogniowe zabezpiecza przed zarysowaniami czy pokryciem nalotem z rdzy. 

Kosze wykonane z galwanizowanego drutu to dobre rozwiązanie, które sprawdza się podczas ekspozycji sprzedawanych produktów. Okazało się, że ta jednorazowa inwestycja pomogła mi wyposażyć mój nowo powstały sklep. Pojemniki są wytrzymałe i ładowne, dzięki czemu mogą wytrzymać nawet kilkanaście lat.