kreator wizytówek

Kreator wizytówek pomocny w prowadzeniu salonu kosmetycznego

Nazywam się Ewa i prowadzę salon kosmetyczny. Mam bardzo dużo stałych klientek, które zawsze do mnie wracają. Dzisiaj odwiedził mnie jakiś przedstawiciel, który proponował mi wizytówki online, ale ja nie ogłaszam się w internecie, więc mu powiedziałam, że takie rozwiązanie to nie dla mnie.

Przedstawiciel i jego kreator wizytówek

kreator wizytówekPrzedstawiciel powiedział, że ma przy sobie wizytówki wzory, które mi pokarze i będą mogła je zamówić u niego, aby rozdawać klientkom, żeby moja oferta trafiła do większej liczby potencjalnych klientek. Przedstawiciel dużo opowiadał o swojej firmie. Dowiedziałam się, że mają najnowszy na rynku program do wizytówek, dzięki któremu projektowanie wizytówek jest łatwiejsze ale przede wszystkim wszystkie wizytówki wzory są wykonane profesjonalnie i zgodnie z potrzebami klientów. Zainteresowałam się tym, bo tak naprawdę, to w żaden sposób się nie reklamuję, a takie rozwiązanie jest skuteczne. Przedstawiciel powiedział, że ma przy sobie kreator wizytówek w laptopie i od razy możemy wspólnie wybrać wizytówki wzory, którymi byłabym zainteresowana. Zgodziłam się i zaczęliśmy wybierać. Kiedy się już zdecydowałam to przedstawiciel zgłosił moje zamówienie i poinformował mnie, że na jutro rano będę miała wszystkie wizytówki wzory gotowe i mi je przywiezie. Cieszę się, że zdecydowałam się na takie rozwiązanie, na pewno dzięki temu poszerzy się grono moich klientek, które i tak już jest spore, ale wiadomo, że warto mieć duży ruch w salonie. Świadczy to jakości wykonywanych usług. Kiedy zamknęłam salon i poszłam do domu to mąż już czekał na mnie z kolacją.

Opowiedziałam mu o sytuacji jaka mnie dzisiaj spotkała i także on przyznał, że to była dobra decyzja. Po kolacji poszliśmy jeszcze na spacer, zawsze tak robimy, ponieważ wtedy sen jest spokojniejszy.