atlas kuchnie

Kuchnie Atlas w restauracji

Razem z moją rodziną prowadzimy taką domową restauracje. Najważniejsze u nas jest to, że mamy kuchnie łączoną z jadalnią od razu, i jedzenie przygotowujemy na oczach klientów. Ludzie lubią wiedzieć, że przygotowywane jedzenie jest podawane w higieniczny sposób.

Atlas kuchnie z Trójmiasta są ładne

atlas kuchnieOczywiście nie mogą tam wejść, bo jest ogrodzone, ale spojrzeć można. Cała Gdynia się u nas stołuje, bo mamy bardzo przystępne ceny, prawie jak dla studentów. Mamy dobrego hurtownika, dlatego nie musimy płacić dużo za produkty. Mamy w promocyjnych cenach. Pamiętam jak mama dekorowała i wybierała meble kuchenne, bo to jej działka. Jak bardzo się wtedy cieszyła, że otworzymy coś swojego, bo jej zamiłowaniem jest gotowanie, a teraz będzie mogła gotować i dla innych. Tak, to zawsze jedzenie się psuło w domu, bo nagotowała tyle, że nie byliśmy w stanie jeść. Podobało mi się, w jaki sposób urządziła kuchnie i miejsce do spożywania posiłków. Jej meble kuchenne były obłędne, w kolorze olchy. To sprawiało wrażenie takiego domowego wyglądu i od razu wzmagało u mnie apetyt. I taki właśnie był zamysł. Wkoło unosił się zapach świeżo przygotowywanych potraw, i często aż ślinka ciekła. Nasz ulubiony salon mebli kuchennych się spisał, ponieważ urządzenie tego wszystkiego zawdzięczaliśmy im. Nie musieliśmy szukać nigdzie indziej, mimo, że trójmiasto roi się od różnych sklepów z meblami. Tutaj znaleźliśmy wszystko, co było nam potrzebne. Jest klasyka, i lekko romantyczny wystrój. Teraz polecamy wszystkim te atlas kuchnie Trójmiasto, bo są naprawdę ładne. Ludzie cenią sobie dobry wystrój.

Odwiedzają nas i zakochane pary, i rodziny, i przyjaciele. Czasami jakieś spotkania biznesowe się tu odbywają, bo wtedy wśród klientów wzbudzane jest zaufanie, przez taki domowy klimat. Super, że wszystko nam się udało, i dalej się utrzymujemy.