Kupiłam cudowny wózek firmy Bebetto!

Niedawno urodziłam drugą córeczkę. Przed porodem bardzo zależało mi na tym by kupić dla niej nowy wózek, ponieważ wózek po mojej starszej córce był już bardzo zniszczony. Chciałam by wózek był sprzętem komfortowym dla dziecka ale też i dla mnie. No i żeby spełniał moje wymagania estetyczne.

Wózek Bebetto mnie oczarował

bebetto torino s linePrzed kupnem wózka chciałam trochę bardziej się zorientować i poczytać na temat dobrych wózków. Przeglądając Internet w poszukiwaniu inspiracji znalazłam wózek Bebetto Torino S line, który od razu przyciągnął mój wzrok. Pierwszy raz zobaczyłam go w bardzo ładnie wyglądającej biało-niebieskiej tapicerce ze stelażem również w kolorze białym. Kiedy jednak zaczęłam czytać o nim więcej informacji okazało się, że jest on dostępny w bardzo wielu wariantach kolorystycznych i wzorach. Właściwości tego wózka również mi się podobały i spełniały wszystkie moje oczekiwania jakie miałam wobec wózka dla mojego dziecka. Ilość dołączonych akcesoriów w przypadku kupna tego wózka naprawdę mi zaimponowała. Bardzo chciałam ten wózek jednak jestem osobą, która nie robi zakupów przez Internet. Zawsze zanim coś kupie muszę zobaczyć to na żywo. A przynajmniej było tak do czasu aż nie kupiłam właśnie tego wózka. Po zobaczeniu tego modelu w Internecie odwiedziłam wszystkie sklepy w mieście, które w swoim asortymencie miały wózki ale żaden nie miał w sprzedaży mojego wymarzonego wózka. Ani nawet żadnego modelu podobnego. Musiałam więc kupić wózek w sklepie internetowym. 

Nie żałuję swojej kupna wózka przez Internet. Okazuję się, że w sklepach internetowych można znaleźć naprawdę świetnie produkty w okazyjnych cenach. Wózek w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach i jest on bardzo wielofunkcyjny i łatwy w użyciu. Spacery z córką są wielką przyjemnością.