Kupuję córce zabawki edukacyjne

Moja córka ma pięć lat. Chętnie chodzi do przedszkola i bawi się z dziećmi. Szybko się uczy piosenek i wierszyków i bardzo jestem z niej dumna. Wspieram ją w każdej sytuacji i córka może zawsze na mnie liczyć. Staram się poświęcać jej sporo wolnego czasu żeby jak najlepiej się rozwijała. 

Córka lubi bawić się edukacyjnymi zabawkami

najlepsze zabawki edukacyjne dla dzieciMoja córka ma w swoim pokoju wiele zabawek. Ma sporo cioć i wujków, którzy co jakiś czas kupują jej jakieś nowe zabawki. Każdy wie, że chciałabym żeby zabawki były dobrej jakości i spełniały wszystkie normy.Uważam, ze lepiej kupić mniejsza zabawkę a porządniejszą, która się zaraz nie zepsuje. Ja szczególnie lubię kiedy moja córka dostaje edukacyjne zabawki, które wpływają na jej rozwój. Ciesze się z każdego jej postępu i często widzę jak pozytywny wpływ na jej rozwój mają własnie edukacyjne zabawki. Najlepsze zabawki edukacyjne dla dzieci są zawsze nieco droższe. W naszej rodzinie praktykujemy od zeszłego roku, że lepiej na święta czy urodziny złożyć się na coś większego co będzie dłużej służyć córce niż kupować coś z czego się nie ucieszy. Korzystając z edukacyjnych zabawek córka nauczyła się liczyć do dziesięciu po polski i angielsku. Umie już kilka piosenek po angielsku a także zna wszystko kolory. Poza tym zabawki edukacyjne sprawiają jej wiele radości. Nauka poprzez zabawę przynosi najwięcej efektów. Cieszę się, że moja córka tak dobrze się rozwija i jestem wdzięczna mojej rodzinie, że wspiera córki rozwój.

Poza tym jakiś czas temu dowiedziałam się, ze jestem w ciąży i wszystkie edukacyjne zabawki na pewno zachowam dla następnego dzidziusia. Bardzo fajne w zabawkach edukacyjnych jest to że rzadko się psują bo zabawki które kupujemy są bardzo trwałe i dobrej jakości. Warto wspierać dobrych producentów.