kurs języka angielskiego

Kurs angielskiego to moje marzenie

Każde marzenie jest do zrealizowania. Dosłownie każde. Niezależnie od tego jakie są Twoje umiejętności, jak bardzo jesteś inteligentny czy też, nie. W głównej mierze liczy się przede wszystkim to ile włożymy w daną rzecz serca, naszego zapału, zaangażowania. Pewnie część z Was pomyślała sobie, gadanie i tyle. Jednak nic bardziej mylnego.

Kurs angielskiego spełnił moje marzenia

kurs języka angielskiegoJestem na to, żywym dowodem. Przez całe życie ( niemalże całe ) słyszałam, że nie dam rady, że nie zrealizuje niczego wartościowego. W szkole mówiono mi, że jestem tłumokiem. Kiedyś miałam ogromne marzenie. Chciałam się nauczyć dwóch języków. Był to język angielski. Odkąd pamiętam, marzyłam o tym, że chciałam mówić w tym języku. W końcu zdecydowałam się, że zrealizuję, swój cel. Chociażby nie wiem co. Kurs angielskiego rozpoczęłam w Bydgoszczy. Szczerze Wam powiem. Nie raz było tak, że byłam tak wściekła, że chciałam się po prostu, zwyczajnie poddać. Myślałam, że nie dam rady. „Wewnętrzny gremlin” nie dawał za wygraną. Ciągle słyszałam ” z tyłu głowy” : „Nie dasz rady”. Jednak przetrwałam! Po mimo tego, że nauka angielskiego nie raz nie dwa nie szła mi łatwo. Było trudno, ale z pewnością było warto. Profesjonalny kurs języka angielskiego Bydgoszcz trwał rok. Muszę powiedzieć, że był to chyba jeden z najbardziej pracowitych etapów w moim życiu. Po skończonym kursie, otrzymywaliśmy certyfikat, który był uwieńczeniem, naszego wszelkiego trudu, naszego wysiłku. Chcecie wiedzieć jaki był efekt? Piorunujący!

Nie dość, że nauczyłam się komunikatywnie języka angielskiego to jeszcze rozpoczęłam kurs hiszpańskiego. Cud?? Dokładnie. W rok nauczyłam się komunikatywnie dwóch języków i przeszłam totalną transformację swojej osoby. Czy polecam wprowadzać zmiany w swoim życiu? Tak!