Lot balonem wygrany w konkursie

Moja przyjaciółka bez przerwy brała udział w konkursach i wiele razy udawało jej się coś wygrać. Zainteresowałam się tym, bo jak widać, można było coś wygrać i dlatego ja również zdecydowałam się wziąć udział w konkursie organizowanym przez moją ulubioną stację radiową.

Wygranie w konkursie darmowego lotu balonem

loty balonem mazuryKonkurs polegał na odpowiedzeniu na dziesięć losowych pytań. Osoba, która odpowie poprawnie na wszystkie wygra nagrodę. W konkursie, w którym wzięłam udział, do wygrania były loty balonem Mazury oferowały często takie atrakcje, ale jakoś nie zdecydowałam się z braku funduszy. Bardzo chciałam odbyć lot balonem i właśnie dlatego ten konkretny konkurs mnie zainteresował. Posiadałam dość sporą wiedzę i czułam się na siłach. Kiedy zadzwonił do mnie prezenter, to byłam opanowana i odpowiedział dobrze na wszystkie pytania. Wygrałam darmowy lot balonem i nie mogłam aż w to uwierzyć. Mogłam ze sobą zabrać jedną osobę, więc lot zaproponowałam swojej przyjaciółce, która oczywiście się od razu zgodziła. Nigdy wcześniej nie leciałam balonem, dlatego poczytałam sobie na ten temat i obejrzałam w internecie kilka filmików. Dzięki temu wiedziałam jak przygotować się do takiego lotu. Moja przyjaciółka była tak podekscytowana, że bez przerwy mówiła o tym locie balonem. Kiedy w końcu nadszedł ten wyczekiwany weekend, to pojawiłyśmy się na miejscu przed czasem. Był z nami instruktor, który dawał jasne wskazówki. Lot balonem był dla mnie niesamowitym przeżyciem.

Lot balonem wywołał u mnie mnóstwo pozytywnych emocji. Mazury z góry prezentowały się bajecznie i widok zapierał dech w piersi. To był pierwszy w moim życiu lot, ale na pewno nie ostatni. Zamierzam jeszcze raz się zapisać na lot balonem, bo to niesamowita i pełna wrażeń przygoda.