zapachy do sauny

Magazyn z dodatkami do sauny i basenów

Cześć. Nazywam się Eustachy i jestem pracownikiem magazynu w hurtowni, która oferuje produkty dla przedsiębiorstw a także osób prywatnych. Mamy dość bogatą ofertę sprzedażową. Nasz magazyn jest bardzo duży i liczy sobie ponad trzysta metrów kwadratowych. Na naszym magazynie pracuje kilku pracowników.

Czy zapachy do sauny się sprawdzą?

zapachy do saunyJa zarządzam magazynem i odpowiadam za wszelkie dostawy oraz wysyłki towarów do klientów. Dzisiaj przywieźli nam na magazyn filtry poprawiające uzdatnianie wody basenowej i transport przyjechał z małym opóźnieniem. Mieliśmy jeszcze niewielkie zapasy, więc nie był to aż tak duży problem. Kierowca tłumaczył, że na mieście były korki, przez co nie miał możliwości przyjechać na czas. Sprawdziłem wszystkie filtry poprawiające uzdatnianie wody basenowej i wydałem protokół odbioru. Chłopacy zajęli się magazynowaniem. Ja musiałem przygotować wysyłkę, ponieważ zamówiona przez klienta chemia basenowa była już przygotowana do załadunku. Kierowca zabrał cały towar i ruszył w trasę. W międzyczasie przyszedł do mnie szef, żeby poinformować, że po południu spodziewa się dostawy. Byłem zaskoczony, ponieważ o niczym nie miałem pojęcia. Szef wyjaśnił, że zamówił u znajomego zapachy do sauny, które zamierza wprowadzić do sprzedaży. Pomysł bardzo mi się spodobał, ponieważ wiem, że zapachy do sauny są towarem bardzo pożądanym przez klientów i na pewno będzie z tego dobra sprzedaż. Około godziny piętnastej przyjechał kierowca, który przywiózł zapachy do sauny, które od razu wypakowaliśmy i wrzuciliśmy część na sklep.

Tego samego dnia wszystkie zapachy do sauny, które były wystawione się sprzedały. Byłem na górze sprawdzić, czy jest na półkach chemia basenowa oraz inne niezbędne produkty. Dbam również o zaopatrzenie na półkach. To był udany dzień.

Więcej informacji można znaleźć na stronie gotix.com.pl