buty chiruca

Magazyn z namiotami turystycznymi i butami

Nasze przedsiębiorstwo handlowe prowadzi sprzedaż na ogromną skalę. Nasze produkty nikwax oraz chiruca czy też meindl są bardzo chętnie kupowane przez wszystkich klientów, z którymi współpracujemy.

Buty chiruca sprzedają się od ręki

buty chirucaU producentów składamy regularne zamówienia, ponieważ buty czy inne produkty sprzedają się w błyskawicznym tempie. Ja obsługuję w naszej firmie magazyn i odpowiadam za przyjmowanie dostaw, dbanie o porządek na magazynie oraz organizuję wysyłki. Niedawno otrzymaliśmy dostawę na buty chiruca i organizowałem całe przyjęcie towaru. Wszystkie buty umieściłem na regałach według rozmiaru i wprowadziłem dane do systemów. Mieliśmy już wszystkie buty na magazynie, dlatego nasz dział handlowy mógł bez przerwy pracować. Ostatnio zauważyłem, ze w systemie widnieje tylko jeden namiot turystyczny i od razu poszedłem na magazyn sprawdzić stany. Okazało się, że mamy tylko jeden namiot turystyczny i został ostatni impregnat nikwax, dlatego od razu pobiegłem do biura, żeby złożyć u producentów zamówienia. Byłem bardzo zaskoczony, że jest tylko jeden impregnat, ponieważ wczoraj było ich całe mnóstwo. Tak samo to, że jest tylko jeden namiot turystyczny i jedne wytrzymałe buty marki chiruca bardzo mnie zaskoczyło. Bardzo szybko jednak okazało się, że nas największy klient wykupił prawie wszystkie nasze produkty i dlatego mieliśmy braki. Tego dnia akurat nie było mnie w pracy i nie mogłem przypilnować produktów. Producenci, z którymi współpracujemy działają bardzo szybko i następnego dnia przyjechał impregnat w ilości dwóch tysięcy sztuk oraz namiot turystyczny w ilości po dwieście sztuk z każdego rodzaju.

Wszystkie towary osobiście sprawdziłem i wprowadziłem dane do systemów. Dobrze, że wszystko sprawdziłem, ponieważ nie mamy żadnych braków magazynowych i nie wpłynie to naszą sprzedaż.