Magnesy reklamowe na samochód

 

Samochód coraz częściej staje się narzędziem reklamowym wykorzystywanym przez przedsiębiorców jako forma reklamy. Dzisiejsze możliwości sprawiają, że nie musimy w żaden sposób ingerować w warstwę lakierniczą pojazdu. Na indywidualne zlecenia tworzone są specjalne reklamowe magnesy, które mocowane są na dowolnym metalowym elemencie samochodu. 

Magnesy na samochodach jako forma reklamy

reklamowy magnes wypukłySamochód powoli przestaje być środkiem transportu przemieszczającym nas z punktu A do punktu B. Kreatywni i odpowiedzialni marketingowo przedsiębiorcy coraz częściej wykorzystują pojazdy firmowe jako środek reklamy mający na celu trafić do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Coraz bardziej popularnym środkiem nanoszenia log oraz haseł jest  reklamowy magnes wypukły który sprawia, że reklama jest bardzo widoczna i przyciągająca uwagę. Dzięki zastosowanej technologii wypukłego efektu można zadbać o najważniejsze szczegóły w innej formie niż tradycyjny magnes wykorzystywany np w większości firm taksówkarskich. Aby poprawnie zamontować taki magnes na samochodzie nie musimy w żaden sposób przygotowywać powłoki lakierniczej, należy zadbać tylko o to aby element był metalowy inaczej magnes nie przywrze do powierzchni pojazdu. Po usunięciu takiego magnesu nie pozostają żadne ślady. Tego typu rozwiązanie nie ma negatywnego wpływu na lakier i może być z powodzeniem stosowane bez obaw o uszkodzenia lakieru w pojeździe. Magnesy wypukłe przygotowywane są na specjalne zamówienie klienta i każdy z nich posiada unikalny wzór.

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na taką formę reklamy ze względów na koszta, które są znacznie niższe niż lakierowanie całego pojazdu. Z tego typu reklamy można w każdej chwili zrezygnować co jest nie możliwe w przypadku polakierowania. Obecnie jest to jeden z najlepszych sposobów zareklamowania swojego przedsiębiorstwa.