czarter jachtów

Majówka koleżanki i profesjonalny czarter jachtów

Koleżanka opowiadała mi ostatnio o swoim wyjeździe na majówkę. To już u niej niemal tradycja, że zawsze gdzieś wyjeżdża. Zawsze w pracy bierze z tej okazji klika dni urlopu i dzięki temu ma naprawdę fajny urlop. W tym roku była na Mazurach.

Mąż wykupił jej profesjonalny czarter jachtów

czarter jachtówW sumie niezbyt chętnie chciała tam pojechać jednak ze względu na ograniczony budżet pojechała właśnie tam z mężem i synem. Zawsze jeździła za granicę i podkreślała to wręcz, że nie wyobraża sobie prawdziwego wypoczynku w kraju. Jednak w tym roku miała bardzo duży remont domu w tym wymiana dachu, która okazała się być bardzo kosztowna. Dlatego też w tym roku pojechali na mazury. Taki wyjazd po prostu okazał się być najtańszą opcją. Pojechała tam z bardzo negatywnym nastawieniem. Myślała, że wszystko będzie podrzędne. Jednak była bardzo mile zaskoczona. Hotel był piękny i miał wiele atrakcji na swoim terenie. Mąż zrobił jej niespodziankę i zrobił profesjonalny czarter jachtów motorowych dużo wcześniej. Dzięki temu, że czarter jachtów zrobiony był z wyprzedzeniem otrzymali na niego solidną zniżkę. Taki wynajem jachtów mazury to nawet bez wcześniejszego czarteru nie jest taka droga sprawa. Mąż zarezerwował specjalny czarter bez patentu bo w sumie mieli płynąć z senem zresztą nawet oni takiego patentu nie posiadali. Koleżanka stwierdziła, że jednak postara się go zrobić by móc rezerwować także inne jachty. Koleżanka opowiadała o wyprawie jachtem bardzo dużo wspaniałych rzeczy. Jednym słowem podobało jej się tam wszystko. Syn też był zachwycony.

Do tej pory jego zagraniczne atrakcje zaczynały i kończyły się na hotelowych basenach. Co prawda zawsze mu się tam podobało. Jednak wyprawa jachtem to było dla niego dopiero coś. Koleżanka stwierdziła, że teraz wie, że tak naprawdę nie musi wyjeżdżać wcale daleko by było pięknie.