Maskotki najlepszym prezentem

 

Trochę wstyd się przyznać, ale jestem dorosłą osobą, która zachowuje się czasem jak dziecko. Nic na to nie poradzę, jestem infantylna i dobrze mi z tym. Mam wrażenie, że każda kobieta ma w sobie coś z dziewczynki i w sumie mężczyźni to też takie duże dzieci. Lubią grać w gry komputerowe, kopać piłkę i oglądają bajki, chociaż się do tego rzadko przyznają.

Moja ulubiona maskotka z misiem

maskotki z dużymi oczamiOdkąd pamiętam uwielbiałam pluszaki. Mam już pokaźną kolekcję i zawsze jest ich pełno na moim łóżku. Śpię z nimi i mam kilka swoich ulubieńców. Szczególnie lubię maskotki z dużymi oczami, uwielbiam wyraziste oczy w pluszakach. Maskotka jest takim małym powrotem do dzieciństwa, można się do niej przytulić, gdy jest nam smutno, lub może nam służyć też jako ozdoba. Pomieszczenie od razu lepiej się prezentuje, gdy są w nim maskotki. Moi znajomi zawsze wiedzą co mi kupować. Na każdą okazję zawsze dostanę jakiegoś pluszaka. Bardzo lubię pluszowe kotki i żaby. Żab mam też już dość sporo, a najbardziej oczywiście cenię te z wielkimi oczami. Duże oczka tak pięknie wyglądają, nadają zaraz wyrazistości pluszakowi. Postanowiłam ostatnio założyć sobie stronę, na której będą zdjęcia wszystkich moich maskotek wraz z opisami, z jakiej są firmy itd. Ludzie wstawiają zdjęcia swoich przyborów do pisania i gumek do mazania, to ja mogę umieścić kolekcję moich pluszowych maskotek. Dlatego poukładałam wszystkie i wyczyściłam i zrobiłam im małą sesję.

Tak jak się spodziewałam, najwięcej polubień uzyskały moje maskotki z dużymi oczami. Wszystkim bardzo się podobały. A ja już myślę o powiększeniu kolekcji o maskotki, które zmieniają miły wyraz twarzy w grymas, gdy naciska się na ich brzuszek. One też mają takie wielkie oczy, że nie można od nich wzroku oderwać. To będą perełki w mojej kolekcji.