Matowe pomadki nie do zdarcia

W swoim makijażu długo unikałam malowania ust i dopiero niedawno przekonałam się do matowych pomadek. Obecnie nie wyobrażam sobie tego, aby wyjść na imprezę czy chociażby do pracy bez delikatnego koloru na ustach, który doskonale dopełni całość makijażu, a jednocześnie nieco powiększy wargi.

Długotrwałe pomadki Nouba

matowa pomadka noubaNiestety odziedziczyłam po tacie małe usta, a jak wiadomo obecnie modne są te o pełnych kształtach. Dziewczyny decydują się nierzadko również na zabiegi mające na celu powiększyć rozmiar ich warg, ale dla mnie nigdy nie prezentowało się to estetycznie. Wolałam zrezygnować z makijażu ust, a to dlatego, że podkreślając je, jednocześnie podkreślałam ich mały rozmiar. Moje nastawienie do makijażu ust zmieniło się, kiedy dostałam od koleżanki na urodziny pierwszą w swoim życiu matową pomadkę. Matowa pomadka Nouba posiadała kształt szminki co znacząco ułatwiało mi jej aplikację. Dostrzegłam też ogromną zaletę, jaką jest długotrwałe nawilżenie ust oraz fakt, że pomadka okazała się odporna niemalże na wszystko. Mogłam jeść i pić do woli nie martwiąc się, że kolor zejdzie z moich ust. Przekonałam się do pomadek matowych ponieważ zaczęłam nieco więcej czytać na ich temat i dowiedziałam się, jak za ich pomocą można szybko powiększyć wizualnie swoje usta zachowując przy tym naturalne efekty. Otóż dzięki temu, że pomadki są właśnie matowe, nie odbijają tak mocno światła jak te tradycyjne dzięki czemu nasz naturalny kontur ust nie staje się widoczny. Poza tym możemy też eksperymentować nie tylko z wielkością, ale również kształtem naszych warg.

Pomadka okazała się dla mnie bardzo trafionym prezentem dzięki któremu mogłam pozbyć się swojego kompleksu. Po jakimś czasie zakupiłam sobie inne kolory z firmy Nouba, które również doskonale się prezentują na ustach. Nawet tych małych! Wybór pod względem kolorów pomadek jest naprawdę bardzo duży, dlatego bez względu na to, jaki odcień karnacji posiadamy, czy szukamy pomadki na dzień, czy może na imprezę – na pewno każda z nas coś dla siebie znajdzie,