Meble kuchenne wykonywane na wymiar w Lubinie

 

Drodzy czytelnicy, zdaję sobie sprawę z faktu, że od mojej ostatniej publikacji minęło kilka, dobrych tygodni. Serdecznie Was za to przepraszam, natłok obowiązków w pracy skutkował licznymi nadgodzinami. Ale, nic straconego! Wracam do Was z podwojoną siłą, by inspirować Was i dawać wskazówki co do nowoczesnych rozwiązań w trakcie remontu czy też budowy własnego lokum. Zapraszam.

Długa nieobecność i słów kilka – meble na każdą kieszeń.

meble kuchenne wykonywane na wymiar w LubinieW pierwszym opublikowanym poście, po tak długiej przerwie, chciałbym Wam opowiedzieć co nieco o meble kuchenne wykonywane na wymiar w Lubinie. O zaletach skorzystania z oferty wykonania jakiegokolwiek wyposażenia gospodarstwa domowego na wymiar, pisałem w przedostatnim poście. Czytelników zainteresowanych jego ponownym przeczytaniem odsyłam do głównej strony bloga, post oznaczony numerem 3. Sam jestem posiadaczem mebli wykonanych przez fachowców z Lubina. Na ich ofertę trafiłem poprzez polecenie dobrego znajomego, który kilka lat temu remontował swoją kawalerkę i poszukiwał zabudowy kuchennej. Po krótkiej rozmowie telefonicznej, zostałem zaproszony by samemu przyjrzeć się jego zakupowi. Muszę przyznać, że dawno pozytywnie się tak nie zaskoczyłem. Do każdego kawałka drewna zakwalifikowanego do obróbki włożono wiele pracy jak i serca. Poszczególne elementy składające się na całe bryły idealnie zostały idealne do siebie dopasowane. Całość podkreśla intensywny odcień czerwieni.

Przed nami zbliża się sezon letni, podczas którego wielu z nas decyduje się na mniejsze czy większe remonty. Być może niektórzy z Was, tak jak ja każdego ranka słyszą: Skarbie, zróbmy coś z naszą kuchnią, bo jest już strasznie zniszczona. To właśnie z myślą o Was, stworzyłem tą publikację. Gorąco zachęcam do dyskusji!