szafy na wymiar

Meble na wymiar pomysłem na spółkę

Witajcie mam problem, kolega namawia mnie abym razem z nim otworzył biznes. Ciężka decyzja, nigdy nie myślałem o tym, żeby zakładać własną firmę, jednak pomysł wydaje mi się dobry.

Wykonywanie szaf na wymiar  jest opłacalne?

szafy na wymiarNajwiększy problem polega jednak na tym, że w tym celu musiałbym opuścić Gdańsk, a to przecież moje miasto rodzinne. Troszkę jestem skołowany. Mam nadzieję, że pomożecie mi w podjęciu słusznej decyzji. Generalnie pomysł mojego kolegi, to meble na zamówienie. Andrzej od dawna zajmuje się stolarką, ja skończyłem wzornictwo, więc pomyślał, że moglibyśmy stworzyć świetny duet. Kurczę, trochę mam rozeznanie w tej branży i wiem, że takie meble kuchenne na wymiar cieszą się dużym powodzeniem. Niemniej jednak odczuwam pewien strach przed tym przedsięwzięciem, w końcu pomysłem Andrzeja jest to byśmy działali na rynku lokalnym, a dopiero potem myśleli o szerszej działalności. No tak, tylko ile osób z okolicznych miejscowości zamówi drzwi na wymiar. Widzicie? Sam nie wiem, co myśleć. Raz ten pomysł wydaje mi się genialny, a za chwilę mam milion wątpliwości. Ciężko mi wiem, że Andrzej bardzo we mnie wierzy, widziałem też jego szafy na wymiar i wiem, że to solidna robota klienci z pewnością byliby zadowoleni. Pytanie tylko, czy my to udźwigniemy, czy będziemy rozwijać się na tyle żeby z czasem zacząć zarabiać konkretne pieniądze. Czy waszym zdaniem meble na wymiar to opłacalny interes? Piszcie proszę, bo naprawdę sam nie będę w stanie podjąć decyzji. Tak jak mówiłem, obaw jest milion i jeszcze ten fakt, że będę musiał zostawić Gdańsk, gdzie naprawdę rysuje się przede mną wiele perspektyw. Taki niezdecydowany dawno nie byłem.

Moja ukochana mówi, że wesprze mnie po podjęciu każdej decyzji, kochana, ale to nie pomaga. Dlatego też liczę na was! Trzymajcie się!

Więcej o meblach na wymiar http://wyszecki-musial.pl