Mięsne karmy dla psa

Psy są gatunkiem zwierząt, który potrzebuje w swojej diecie przede wszystkim dużych ilości mięsa. Z tego też względu konieczne jest stosowanie dobrej jakości karmy, która zaspokoi potrzeby odżywcze naszego pupila, jednocześnie we właściwy sposób dbając o jego kondycję zdrowotną. Na rynku znajdziemy kilkanaście firm, które produkują dobrej jakości, mięsną karmę dla psów.

Karmy od Essential Foods

mięsne karmy dla psów essential foodsJedną z firm, która w odpowiedzialny sposób konstruuje skład swoich karm, jest Essential Foods. Jeśli chodzi o mięsne karmy dla psów Essential Foods, na rynku znajdziemy produkty zarówno z kategorii karm suchych, jak i mokrych. Karmy charakteryzują się różnymi smakami – tworzone są z wykorzystaniem mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego, a także dziczyzny – a ich wielkość przystosowana jest do potrzeb psów różnych ras. Oczywiście, w przypadku karmy dedykowanej dla psów zaliczających się do mniejszych ras, kawałki karmy, które znajdziemy w opakowaniu, będą cechowały się niewielkim rozmiarem. W przypadku psów zaliczanych do większych ras, karma będzie cechowała się większymi rozmiarami, dzięki czemu nasz pupil będzie musiał spożywać swój posiłek powoli, co pozwoli uniknąć problemów trawiennych. Karmy Essential Foods dostępne są w większości sklepów zoologicznych, zarówno tych działających stacjonarnie, jak i tych realizujących zamówienia za pośrednictwem internetu, proponując tym samym dostawę swoich produktów.

Karmy Essential Foods swoim składem bazują przede wszystkim na mięsie. Stanowi ono większą część składu karmy, który w pozostałej części uzupełniany jest przez odpowiednio dobrane warzywa, które dostarczają naszemu psiemu pupilowi niezbędnych witamin i minerałów. Dzięki temu, pies, który karmiony jest karmą Essential Foods cechuje się dobrym zdrowiem.